Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy srác vagyok, aki napjában...

Egy srác vagyok, aki napjában 3szor fürdik, mégis kellemetlen illatú a nemiszervem. Mit lehetne tenni hogy ne legyen olyan kellemetlen illatú?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek van ilyen testszaga.de enyhítheted ha lehetőséged szerint minden pisilés után megmosod.főleg a fityma alatt.használhatsz intim sprét is de vigyázz mert nincs valami jó íze úgyhogy akkor ne használd mikor lánnyal leszel.a testnedveid okozzák.de nem biztos hogy kellemetlen csak te érzed úgy.nekünk lányoknak is ilyen,de nem kellemetlen a pasiknak csak mi hisszük azt.de mosd meg pisi után mindig.
2008. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Lehet a boron osszenoves a fityman,itt osszegyulnek a valadekok es kellemetlen szagot arasztanak,fordulj urologushoz, biztos tud rajtad segiteni. Ez lehet pl.valamilyen gyulladas kovetkezmenye is, az orvos nem harap,meg kell vele beszelni a problemat!
2008. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

1,Ha tényleg úgy érzed,hogy kellemetlen szagú,akkor menj el dokihoz,előtte legalább 5-6 órával ne fürödj,mert csak akkor tud biztosat mondani.Ez legalább annyira természetes dolog,mint hogy mi nők évente legalább egyszer melmegyünk nőgyógyászhoz,hogy minden rendben van-e.Először kicsit fura,de megszokja az ember:)

2,Lehet csak te érzed furának.Volt nekem is olyan,hogy azt gondoltam úr isten mi ez,erre az éppen akkori párom kijelentette,hogy különösen finom volt...Sokban függ a táplálkozástól is.Pl,ha hagymát eszel után hagymaszagú.Másképp hat,ha túl sok a hús vagy túl sok a zöldség.

3,Férjemnek is voltak ilyen problémái kölökkorában,őt körülmetélték.Igazából tisztább is úgy.Lehet baromira fáj az elején,de ha valami egészségügyi dolog miatt nehéz tisztántartanod,akkor lehet nem ártana megfontolni ezt sem.

No de télleg fordulj vele dokihoz!Az is lehet,hogy felír valami krémet meg gyógyszert és kész...a gombásodás is okozhat kellemetlen szagokat.

2008. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Napi 3 az nagyon sok. Napi 1 a normális, illetve 30 fölött, ha nagyon izzadsz este akkor napi 2


Kényes vagy! És ne szagolgasd!


Nyalj, ki egy csajt és megérted, hogy őt sem zavarja.

2008. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a körülmetélés nem megoldás a SZAGRA, mert annak egyéb következményei is lehetnek. Engem is körülmetéltek és nem köszönöm meg, mert rengeteg problémát okoz. (Kiszáradt, kérges makk, fájó merevedés, stb) igyekezni kell tisztítani...
2009. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!