Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért hatnak az antibiotikus...

Miért hatnak az antibiotikus dolgok a prosztatagyulladásra?

Figyelt kérdés

Prosztatagyulladást diagnosztizáltak nálam kb még 2 éve. Elvileg nem bakteriális a dolog, ennek ellenére sok-sok antibiotikumot szedtem, ami eléggék taccsra tette sokszor a szervezetemet. Gombás fertőzések jöttek, a makkom és az ánuszom elvesztette az "olajozását", nyálkahártyáját,könnyebben elkaptam betegségeket stb stb...

Egy idő után már gyulladáscsökkentőket kezdtem szedni, amiket az orvos felírt pl pollstimol Czernil. Ezek után már kis ideig tudtam ülni és nem fájt annyira az ejakuláció és a pisilés sem. Érdekes, hogy sosem volt vizeletcsepegésem vagy sosem volt nehéz a pisilés. Sosem éreztem, hogy meg lenne nagyobbodva vagy ilyenek. Miután 700darabot beszedtem a pollstimolból, elkezdtem kurkumint, majd feketeköményolajat szedni. Ezek nagyon sokat segítettek és nagyon minimumra levitték a gyulladást. De nem nullára.

Vagy mégis?

Az az érdekes, hogy ha szedek Grapefruitmagcseppet vagy propoliszt, esetleg valami más antibiotikus hatású dolgot, szinte egyből tünetmentes vagyok, amíg szedem. Ez alapján lehet, hogy már nincs prosztatagyulladásom csak valami baktérium van, amit nem mutattak ki? Menjek el újra ondó vizsgálatra?

A másik érdekesség, hogy ha pl nyál(akár az én nyálam, akár másé) vagy kicsit több síkosító kerül a makkomra, az egyből olyan, mintha valami erős hugyúti fertőzést kaptam volna.(nem is merek ilyesmivel próbálkozni már két éve) Emiatt óvszer nélkül még orális szexelni sem tudok.

Ez mitől lehet?

Lehet, hogy egykor a canesten - amivel kezeltem az antibiotikumos kúra után magam- kiírtotta a húgycsövem és a makkom nyálkahártyáját?

Hogyan lehetne ezt pótolni?

Nem akarok örök életre óvszerben szexelni. Így még gyerekem se nagyon lehet.



2022. okt. 25. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodtak természetes gyógymódokon? Tökmag olaj, stb? Gyulladást csökkentő teák, gyógynövényes kapszulák?


Elhiszem, ez sok baromi nagy pofon lehetett a szervezetednek. Ezeket mind ki kellene vezetni, hisz ezek a gyógyszerek kemikáliák.. :(

2022. okt. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, így csak laikusként tudok hozzászólni. Téged jól tönkretettek a sok antibiotikummal, én lehet keresnék egy másik orvost. Amikor nekem volt prosztatagyulladásom, akkor ugyanez volt. Negatív lett a tenyésztés, de az orvos ugyanúgy antibiotikumot írt fel. Rákérdeztem, hogy minek, ez a protokol. Ő se akarja, de kell. Bízzak benne. 3 hetes antibiotikum kúra negyedik napján nagyon rosszul lettem a gyógyszertől, így felhívtam. Ok, álljak le vele, menjek vissza. Utána már csak vényköteles gyulladáscsökkentőket kaptam + 2 hónapig Proxelan kúp. Utána még 6 hónapig szabalpálma. Kb. ez után volt az, hogy szinte minden tünet elmúlt. De sajnos még mindig vannak bizonytalan pillanatok, ez a betegség ilyen.
2022. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!