Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az antibiotikumtól lehet...

Az antibiotikumtól lehet narancs/barnás színű a vizeletem?

Figyelt kérdés
Jelenleg antibiotikumos kezelés alatt állok, mert ki kellett húzni egy rossz, gyulladt fogamat, góc is volt rajta. A helye begyulladt és Dalacint, valamint Calaflamot szedem. Lehet ettől? Más bajom nincs.

2017. aug. 6. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a tájékoztatóját, hogy ír-e ilyen mellékhatásról. Ha igen, akkor nem kell megijedni, valószínűleg az okozza és abbamarad az antibiotikum kúra végére. Ha nem, akkor hívd fel a háziorvosodat.
2017. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán attól is lehet,de ennek nem kéne így lennie. Gondolom lány vagy. Győződj meg róla, hogy nem a hüvelyedből jön valami váladék (vér, folyás stb), esetleg az színezi el. Ha ott minden rendben, akkor húzás urológiára (beutaló sem kell és ilyen sürgős esetben időpont se), mert esetleg szivároghat valahonnan vér (vesegyulladás, vagy nemtudom)
2017. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Srác vagyok.


Kétszer volt barnás csak, azóta normális. Megkérdeztem a háziorvosom, így reagált a szervezetem az antibiotikumra.

2017. aug. 9. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!