Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jogosan félek megoperáltatni...

Jogosan félek megoperáltatni a fitymaszűkületem?

Figyelt kérdés
Sok időt töltöttem kórházban a szívem véget, egy helyen félre diagnosztizáltak, futtatak ide oda vizsgálatra, félre kezeltek vagy nem kezeltek rendesen stb, budapestig kellet utazzak rendes ellátásért, aztán pedig hosszú rehabillitáción voltam. Nemrég mentem egy pszichiátriai időpontra ahol a kórház előtt belém kötött valami szefós hogy az ilyeneket mint én megszokta verni, meg minek vagyok 22 évesen depressziós, meg adjak neki sörre pénzt meg miegymás. Bent belém kötöttek hogy miért hagyom nyitva az ajtót (véletlen nyitva hagytam, aztán vakeráltak az ott dolgozók, senkik voltak, nem orvosok vagy ápolók). Szoktam hallgatni youtubeon egy házaspárt akiknek rákban halt meg a gyerekük, és szörnyű történeteket osztanak meg, és olvastam más egyebet is. Attól tartok hogy valami orvosi hiba, vagy fertőzés miatt kínkeserve szenvedések között elvesztem a farkam, vagy sosem fog működni már. 22/f
2022. nov. 10. 21:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem merev állapotban tisztán tudom tartani.
2022. nov. 10. 21:23
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha elérem hogy magas keresetű legyek akkor csak magánorvoshoz fogok járni, mert az államiban nem bízom már.
2022. nov. 10. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

És ha esetleg a fitymaszűkületed magánorvosnál csináltatnád meg?


Szerintem nem lehet nagy összeg egy körülmetélés.


Na jó, megnéztem, 240.000 ft. Ez persze nem kevés, de ha már dolgozol, 1 év alatt biztosan össze tudod hozni rá a pénzt, és magánban nem valami rezidens sebész fog hozzád nyúlni.


Egyébként az ilyen műtétet rutin műtétek, és igazából nem az a problémás hogy fertőzést kapsz vagy elveszted a farkad (ezt biztos nem), hanem hogy nem lesz szép.


Ez lényegében csak egy bőr levágás, de nyilván ha nem jól van meghúzva a kontúr, gyógyultan lehet "ronda". Szóval van szépen körülmetélt farok, meg nem szépen körülmetélt farok.

2022. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.180 at keresek, abból hó végére nem igen marad semmi nekem. Számít az hogy a férfi farka hogy nézz ki?
2022. nov. 10. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Magánban sem sikerül minden szépre .Nem kell hasra esni a magánrendeléseken .
2022. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4


Hát ha neked nem számít, akkor nem. Nekem férfiként azért számítana, hogy ha egy beavatkozást csinálnak (ami bőven kimeríti a plasztikai műtét fogalmát, mert ez az is), az legyen szép. Ha farok, ha láb, ha kéz.

2022. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Le vagyok százalékolva és nem vagyok képes intenzív, nehéz fizikai munkára, ezért jelenleg portás vagyok csak. Azt tudom elképzelni hogy valami szellemi munkát végzek ami korrektül fizet.
2022. nov. 10. 21:44
 8/10 anonim ***** válasza:
TB alapon is megcsinálják a műtétet, ha tényleg erre van szükséged. Urológusnak mutasd meg, mert azzal nagy baj nem érhet, aztán majd kiderül, hogy kell-e a körülmetélés.
2022. nov. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
3.180, ez mi a franc?
2022. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9


Gondolom pontozgatni a válaszokat volt eszed, de logikád, hogy a 3-as válaszolónak írja hogy 180-at keres, arra már nem...

2022. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!