Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületet lehet felnőtt...

Fitymaszűkületet lehet felnőttkorban műtét nélkül kezelni?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy orvos hogy csak a körbemetélés, vagy az segít ha felvágják a bőrt és úg varrják össze hogy ha begyógyult huzogatni lehessen. Nem zavart eddig hogy ez van de mióta rájöttem hogy milyen kellemetlen szövődményt okozhat ( paraphimosis) megjött a kedvem a kezeltetéshez. 22/f
2022. okt. 27. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérhetsz véleményt másik orvostól is, de valószínűleg az elsőnek is igaza volt, nem olyan vészes az a műtét azért... ha elég lenne a krém rá, akkor azt írták volna fel.
2022. okt. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom utána pár hetes gyógyulási idő van csak.
2022. okt. 27. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem vészes, első hét lehet fájdalmasabb, utána inkább kellemetlen csak. Persze, meg értelek, hogy azért para lehet.
2022. okt. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyan, volt nekem egyéb műtétem is. Elég magas a fájdalomküszöböm.
2022. okt. 27. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik rokonom 60 évesen ment orvoshoz fityma szűkület miatt. Egyből meg is műtötték vele.Az orvos jól letolta,hogy miért nem ment el előbb.Akar penisz-makk rákot is lehet kapni,ha nem tudja rendesen megmosni.
2022. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!