Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet kapcsolat a folyó...

Lehet kapcsolat a folyó háború és a gyakori erőteljes vizelési inger között?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a szankciók miatt levettem a fűtést 24-ről 18-ra és emiatt enyhe felfázásom lehet, ami a nappali igen erős vizelési késztetéseket okozhatja. Semmi más tünet nincs (nincs csípő érzés, fájdalom, akadozó vizelet, stb.) Esetleg vesetisztító tea hatása lenne? Vagy prosztatanagyobbodás? Elég hirtelen jött elő, kb. egy hónap alatt és fokozatosan rosszabb, hajnaliból kibővült nappalira is. (65F)

#felfázás #vizelési inger #vízhajtó #erős inger #erős késztetés
2022. nov. 17. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, 18 fokos lakásban nem egészséges huzamosabb ideig tartózkodni, főleg ha nem végez fizikai aktivitást az ember. Tessék visszaállítani a fűtést legalább 20-22 fokra, és orvoshoz fordulni!
2022. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is erős késztetésem van...
2022. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Azért 65 éves korban már simán lehet a prosztatától is.


Hadd jegyezzem meg, hogy 24 fokban lenni fűtési idényben a legkevésbé sem egészséges. Nálunk 20-21 fok szokott lenni, éjjel előfordul, hogy 19 fokra lehűl.

Ha hosszabb ideig ülök (pl. könyvet olvasok), akkor én is melegebbet kívánok. Akkor még a 20 fok is kevés. Csak velem ez ritkán fordul elő, mert napközben munkahelyen vagyok, este otthon meg mindig akad valami tennivaló.

Ha mindenképpen spórolni akarsz (amit teljesen érthetőnek tartok a jelenlegi helyzetben), akkor hosszabb üldögéléseknél (olvasás, tévénézés stb.) ülj kárpitos bútorra (fotel, ágy), húzd fel a lábaidat és takard be magad egy meleg takaróval.

Sokat segít a hőérzetben az is, ha (akár napközben, akár este) forró teát iszogatsz.

2022. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
2022. nov. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen hálás vagyok a válaszokért! A videonál átgondoltam, hogy milyen territóriumomba történt behatolás lehet szinkronban a tüneteim megjelenésével és hogyan lehet a behatolásokat megszüntetni. Van egy világszintű behatolás, aminek a felismerésekor egy világ dőlt össze bennem. Ennek most megjelent egy szinte már az életemet veszélyeztető személyesült formája is, ez utóbbi jó szinkronban van a problémámmal. Van egy tíz éve fennálló másik behatolás, megsértés is, ez hol erősebb, hol gyengébb, de a szinkronja a probléma drasztikussá válásával kicsi. Van egy harmadik beavatkozás is, egy kb. egyéves, de ez nem olyan félelmetes, csak az általa vonzott hatások idegesítőek, fárasztóak. És van egy igen új territóriumomba beavatkozás is pár napja, ami ráadásul közvetlen összefüggésben van a tünetek drasztikus rosszabbodásával.

Sajnos, a beavatkozásokat nehéz megszüntetni, talán a tudatosulásuk és a fontosságuk bagatellizálása, tudatból való kizárása valamennyit csökkentheti a hatásukat. Ehhez adalék, hogy kb. három éve gyógyszerváltás miatt a korábbi világérzéketlenségem (hülyítő gyógyszert cseréltek okosítóra) megszűnt, visszakaptam a kb. húsz évvel ezelőtti született énemet, megnőtt az érzékenységem.

A válaszok adtak egy ötletet is, hogy egy bizalmasommal kibeszéljem a problémáimat, kicsit az is segíthet.

Úgy érzem, vissza kell térnem a fiatalkori kedvenc mozgásformámhoz, a kerékpározáshoz is, mert annak több pozitív hatása is van.

Mégegyszer köszönöm az igen hasznos válaszokat!

2022. nov. 18. 04:28
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

milyen territóriumomba történt behatolás lehet szinkronban a tüneteim megjelenésével és hogyan lehet a behatolásokat megszüntetni. Van egy világszintű behatolás, aminek a felismerésekor egy világ dőlt össze bennem.


Idióta troll.

2022. nov. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hülyítő gyógyszert cseréltek okosítóra


Hát, felesleges volt, mint látjuk.

2022. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7: Ezen jót nevettem, mert sokszor én is így érzem.

A tudatlanok sokszor boldogabbak.

2023. ápr. 12. 19:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!