Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület miatt műtétem...

Fitymaszűkület miatt műtétem volt, részleges körülmetélés. Akinek volt már ilyen mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szexuális téren változott valami? A makk kiszáradása ellen van vmi krém? 2 héttel vagyok a műtét után, és még egyenlőre úgy néz ki, hogy nem tudom hátrahúzni, még egy picit be van dagadva. El fog ez múlni? Fogom tudni hátrahúzni, és használni?
2010. szept. 29. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
lány vagyok, szóval nem nekem szól a kérdés alapvetően, biztosan el fog múlni a gyulladtság, és a barátomnak sőt az exbarátomnak is ilyen volt, és igen van mit hátrahúzni, és tök szexi, nekem sokkal jobban tetszik mint eredetileg, szóval türelem-hajrá
2010. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor remélem,hogy tényleg lelappad és hátra fogom tudni húzni.
2010. szept. 29. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon örülj, hogy részlegessel megúsztad, nekem lecsonkolták az egészet és nagyon kellemetlen, fáj, amikor merevedésem lenne és mozdulna az egész... plusz ronda is...

A gondod el fog múlni szerintem hamar, ha nem, akkor viszont mindenképpen menj vissza az orvoshoz, ne otthon próbálkozz dolgokkal

2010. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a kiszáradásra nekem ajánlottak körömvirágkenőcsöt meg egy másikat is... (nekem is lecsonkolták az egész fitymát, nagyon ki van száradva, mondjuk változó, mennyire látszik, fehéredik, repedezik stb) de azt vettem észre, hogy nincs értelme használni, mert utána egy napig tök jó, de már a harmadik napon ugyanúgy kell kenni, ráadásul ha elkezdi kenni az ember, akkor utána - legalábbis én így vettem észre - még jobban kiszárad, mintha megszokná, hogy kapja a krémet és akkor már még jobban kell... szóval nem ajánlom a krém használatát, de meg lehet próbálni, hátha nálad jobb lesz az eredmény :(
2010. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hali!

Kedves Kérdező!


Mivel az e-mail címed >>priviben már nem publikus, ezért ide írnám le neked azon kérésemet, amiben számítanék a segítségedre.


Mivel te RKM-en estél át (Részleges KörülMetélés) így az információk, tapasztalataid, amiket az egész procedúra kapcsán szereztél, számomra ill. rajtam xtül a többi sorstársad számára is hasznos lenne. A dokik zöme uis sajna kapásból metéli az egészet. Lassan ritkaságnak számít 1-1 olyan orvos, aki bemetszéssel, fitymaplasztikával vagy RKM-mel kívánja megoldani a panaszos kérését, emellett valódi kutatómunkát igényel ezen orvosok felkutatása. Ezért segíts! Ne nekem,... a társaidnak, akik >>priviben hozzám fordulnak segítségért.


Éppen ezért kérlek reagálj ezen hozzászólásomra!

Akár >>priviben, akár itt, de szeretném, ha valahol felte7ném neked a procedúrával kapcsolatos kérdéseimet, amelyeket megválaszolnál, emellett tájékoztatnál, hogy a műtét óta mi változott.


Csak ennyit kérek tőled. És ha ezt megteszed, sok örömet azoknak szerzel, akik szeretnék hozzád hasonlóan megtartani fitymáikat, hogy ez sikerült, elér7ték céljaikat, mert te segítettél egy okos tippel nekik.



A jelen hszsomban megkezdett kommunikáció folytatása rajtad áll. Vagy itt, vagy >>priviben,... ahogy neked szimpatikusabb...

...de segíts! Ne nekem, ... sorstársaidnak! :-o


Üdv: EE

2010. nov. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy nem segítettél...

Jó lett volna, s jó is lenne... o.0


Üdv: EE

2010. dec. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem ma 4 naoja volt részleges körülmetélesem, ha bárkinek van ezzel kapcsolatban konkrét kérdése, szívesen válaszolok rá.

Tomi

2011. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!