Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkület körülmetélés...

A fitymaszűkület körülmetélés nélkül is megoldható? Más műtéti eljárás nincsen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok esetben bevált módszer ha fokozatosan próbálgatod hátrahúzni(tágítani).Mindig egyre jobban és jobban és végül beáll a méret.

Főleg igaz ez ha a fiatalabb korosztályba tartozol, sőt ebben az esetben én összekötném a rendszeres önkielégítéssel így összekötném a kellemest a hasznossal!

2010. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van!

Ha meg nem megy húzigálni, esetleg túl kényelmes lennél, akkor keress rá a "fitymaplasztika" szóra a keresőben.

Ott tutira választ kapsz, emiatt ne nyiss új kérdést!


Ez egyébként mindennap többszöri kérdés itt, szóval...

HASZNÁLD A KERESŐT!

2010. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Itt a gyakorikérdéseken is utánanéztem, de mindenhol aztmondják többségében hogy csak körülmetéséssel lehet megoldani, meg hogy menny el orvoshoz és körülmetélnek. És én nem vagyok zsidó,nekem kell a fitymám :D Csak nem szűken....xD
2010. okt. 30. 18:48
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Persze hogy másképp is meglehet oldani.Van z-plasztikat,akkor kisebb bemetszéssel lazítanak a bőrőn,meg valamikor elég a kenőcs is.Sok megoldás van,de orvos a legjobb,minnél előtt mész,annál kevesebb az esély rá,hogy metéljenek,azt csak végső esetben csinálják.De az is jó,ha enyhe a szükületed,hogy fürdéskor húzogatod kicsit.Urológusnak mutassd meg szerintem.


Tomi

2010. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*A 20:10-es a kérdezőnek szól.
2010. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kit érdekel hogy te mit hiszel? Megnéztem itt a GyK-en sok ilyen kérdést és választ rá, ahol csak a körülmetélés volt. Szerintem TE nem néztél utána.Nem tudom most mit kötekedsz meg osztasz ki. Biztos hülyeségből tettem fel ezt a kérdést nem? Pff haggyuk már....


A NORMÁLIS válaszokat pedig köszönöm szépen.:)

2010. okt. 30. 21:55
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Amíg így viselkedsz, és szavakon lovagolsz, nem csodálom, hogy nem is fogsz meggyógyulni.

Csak az utóbbi napokban legalább 10 ilyen kérdést tettek fel, hasznos válasszal benne. Úgy gondolom, elláttalak PONTOS információkkal arról, hogy KI tudna neked segíteni, és hogy HOL találod, ill. HOGYAN? Ha nem kifakadnál, hanem rákeresnél az infók alapján arra a kifejezésre, nem pedig kiabálva várnád, hogy a sült galamb a szádba repüljön, akkor meg is találnád!


Bal oldali menüsor alatt > Egészség - Férfiak egészsége témában kereső: [ Fitymaplasztika ]


Ennyit nem igaz, hogy nem tudsz megtenni!

2010. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

A "fitymaplasztika" == MEGOLDÁS!!! (hogy ne metéljenek körül)


Azt hittem, ennyi eszed azért csak van... hogy erre rájöjj...

2010. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Ezer és egy kérdés van már a témában. Férfiak egészsége rovatban meg kellene nézni mondjuk kemény 2 oldalt, akár talán hármat is és ott vannak a válaszok...


...akinek meg egy csöpp esze van, az nem megy olyan orvoshoz, aki teljes körülmetélést akar csinálni, mert 2010 van és a neten van csomó hely, ahol el lehet olvasni a rengeteg egyéb megoldást, ugyan már miért kellene teljes körülmetélést csinálni, csak, mert az orvosnak az kényelmes? Én is póruljártam vele, ronda is és használhatatlan is a péniszem emiatt

2010. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem érdekel,hogy mennyire néztél körül,de van más megoldás is,mint a metélés,,több megoldás is van,de orvossal kellene megbeszélned.Ha enyhe a szükületed,akkor lazzíts a bőrődön húzogatással amikor fürdesz.(Ha valaki egyből a metélést javasolná,akkor megmondod más megoldás érdekel,ha van,mert azt nem szeretnéd.)Sok eljárás van.
2010. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!