Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell pisilés után...

Hogyan kell pisilés után rendesen lerázni?

Figyelt kérdés
Régebben úgy csináltam, hogy fel-le, de úgy mindig ráráztam a nadrágomra. Most úgy csinálom, hogy gyorsan végighúzom rajta az ujjam, mint aki recskázik és így ki is jön, nem is megy rám, de ugye ezt piszoárnál nem lehet, mert hát mit gondolnának... Szóval hogyan kell rendesen?
2022. nov. 30. 17:05
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
56%

Minden normalis ferfi megtorli es nem rakja el hugyosan a farkat.

En ugyan no vagyok, de erdekes modon ez a ferjemnek megy es a kisfiunkat is igy tanitottuk.

Piszoar helyett lehet menni a zarhato wc-be es gond letudva.

2022. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
A zárható wc-ben sincs mindig papír, meg amúgy is mi van, ha csak a piszoár szabad és nagyon kell neki?
2022. nov. 30. 17:45
 23/39 anonim ***** válasza:

Viszel magaddal zsepit.

De igazabol tokmindegy, kifogasokat keresel csak, te dolgod hogy csinalod.

Attol meg undorito 😆


Amugy meg ki lehet birni, nem?

Nokent, amikor van 2 wc es alltok 10en sorba, szerinted mi mi a faszt csinalunk? Visszatartjuk.

Kifogas-kifogas-kifogas.

2022. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
De minek tartsuk vissza, ha nem muszáj?
2022. nov. 30. 17:57
 25/39 anonim ***** válasza:
56%
Megtörlöd a pólódba és nem lesz húgyos a boxered.
2022. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
ha jól tudom ha kettőt húzol rajta az még nem maszturbálás és sok férfi úgy szokta
2022. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
48%
A férfiaknak az utolsó csepp úgy is a gatyába landol.Rázhatja ,törölgetheti akárhogy .Ilyen a férfiak anatómiai vizelet rendszere okos tojások.
2022. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

#23: már én is írtam az előbb, hogy papírzsepi mindenkinél van alapból...

De ő csak egy kifogásgyáros...


Még mindig nem értem, miért írta ki a kérdést, ha nem fogad el semmiféle választ???

2022. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Ez egy komoly kérdés amúgy?
2022. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Fitymát hátra kell húzni, hogy ne belepisilj! Lerázni pedig csak simán a makk alatt megfogva fel és le. Nem felrázva, nem keverve, nem smirglizve, nem helikopterezve, nem csomót kötve, nem jobbra-balra, hanem csak simán, de erőteljesen megrázogatva. Vagy valamilyen egyéb tudományos magyarázatot vagy segédanyagot vártál?
2022. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!