Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell pisilés után...

Hogyan kell pisilés után rendesen lerázni?

Figyelt kérdés
Régebben úgy csináltam, hogy fel-le, de úgy mindig ráráztam a nadrágomra. Most úgy csinálom, hogy gyorsan végighúzom rajta az ujjam, mint aki recskázik és így ki is jön, nem is megy rám, de ugye ezt piszoárnál nem lehet, mert hát mit gondolnának... Szóval hogyan kell rendesen?
2022. nov. 30. 17:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Töröld meg papírral, és de, van lehetőség, ugyanis mielőtt pisálni mész, teszel a zsebedbe egy pzs-t.


Egyébként ritka annál undorítóbb van, minthogy lehúzom a férfi boxerét és állott húgyszag van ott lenn - plusz a farka is olyan.


Meg a különböző fertőzéseknek is nagyon jó, aki arra hajlamos.

2022. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
31: plusz az átnedvesedett alsógatya továbbnedvesíti a farmergatyáját is... Ami ugyan hamar megszárad, de a "szárazanyag", és a szag ottmarad... Tehát hiába cseréli az alsógatyát naponta, a nadrágja szaglani fog.
2022. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha pisilés előtt hátrahúzod a bőrt, hogy a vizelet útja szabad legyen, és végighúzod párszor az ujjad, mikor végeztél, akkor nagy gond már nem lehet. Senki nem fogja azt hinni, hogy maszturbálsz. A vizelet steril. Ha ennek ellenére be is megy 1-2 csepp, rendszeres tisztálkodás és fehérnemű csere mellett ez se lehet akkora probléma.

A "normális férfiakról" értekező hölgyek vajon tudják, hogy a piszoár mellett általában nincs papír kirakva, sem szemetes? Illetve ők szívesen törölgetnék az intim testrészeiket mások előtt? Vagy ezt valami okból csak a férfiaktól várnák el?

2022. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
33: tényleg nem értem.... Miért lenne ciki "mások előtt" megtörölni, mikor előtte MÁSOK ELŐTT folyik a hugyozás? :-DDD
2022. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nem kell lerázni! Gatya felszívja 🙂
2022. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Ha a préselős módszert alkalmazod, akkor sem hiszik azt, hogy maszturbálsz.

Egyrészt, az más mozdulat, másrészt senki nem nézi a farkad. Harmadrészt, más is tudja, hogy meg kell szabadulni valahogy a cucctól...

2022. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Soha senkit nem láttam még, aki törölgetné nyilvános wcben. Vagy csak én vagyok ódivatú és nem figyeltem a többieket.
2022. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%

37: lehet, hogy vannak, akik folyamatosan kukkolják, hogy mások mit csinálnak? :-D


Én még sose figyeltem... :)

2022. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
77%

Biztos vannak erre fogékonyak is.


Uraim, hölgyeim, ne felejtsétek el, hogy a háromszori megrázás már maszturbálásnak számít. :)


Hivatalosan kezet is kellene mosni, mielőtt a nemesebb részedet megfogod, hogy ne vigyél fel rá szennyezést.


Én magam főként fülkében szeretek pisilni, mert nehezen tudok mások előtt pisilni, mert a suliban állandóan ott dohányoztak. Kisfiúként rácéloztam a kagylóban maradt wc papírra és néztem, ahogy szétmállik a vizeletsugártól. De beszélhetünk az ott maradt kakidarabok lepisiléssel való letisztításának öröméről is, ha már ennyire belemásztunk a témába.

2022. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!