Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy csomó a herezacskóm...

Van egy csomó a herezacskóm alatt, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hete ott van már epp egy kicsivel a zacsko alatt. Körülbelül borsó méretű es kemeny, egy kicsit feheresnek tűnik,gondoltam arra is hogy egy melyebben a bor alatt levo pattanas es ezert probaltam tegnap tobbszor is kinyomni, hat nem kellett volna, mert eselyem sem volt ra es azota mar faj is, annyira össze nyomkodtam... Januar kozepere kaptam idopontot az urulogushoz.. Nemtudom mit csinaljak, elmenjek e magandokihoz, de penzem az alig van ra jelenleg... tanácsok? Valakinek volt már hasonló?

2022. dec. 2. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Össze ugrott izom is lehet. Ha nem nyomkodnád agyon,talán nem is fájna .
2022. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen Sudocremmel kend be elmulik

de egyesnek igaza lehet

2022. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy faggyú ciszta. Minden szőrtüszőhöz tartozik egy faggyúmirigy. Ha a faggyú nem kellően lágy, akkor a mirigy nem tud kiürülni, eltömődik a kivezető csatorna. A faggyú lágyuláspontja kb. 42°C, azaz már a testhőmérsékleten sem igazán folyékony, egy herezacskó bőrének hőmérséklete meg ennél kb. 10°-kal alacsonyabb. Megpróbálhatod felszúrni a kis cisztát egy vastagabb tűvel, hogy a faggyú kinyomható legyen. Csak az a gond, hogy ezen az anatómiai területen tágult hajszálerek vannak és esetenként hamar vérzés alakulhat ki, ami ugyan nem életveszélyes, de sokakat elriaszthat.
2022. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmult? En biztos nem varnek ennyit, maganba mennek.
2022. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!