Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nagyobb a péniszük a...

Miért nagyobb a péniszük a mostani tinédzser/huszonéves fiúknak, mint az idősebb korosztálynak?

Figyelt kérdés
Hogy nőhetett ilyen kevés idő alatt ennyit az átlag pénisz méret? Már rengetek kérdés alatt olvastam, hogy ez így van. Közös zuhanyzókat haszbáló emberel, nők véleménye alapján.
2022. dec. 2. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki azt ír amit akar, fele se igaz!!
2022. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért mert több vér van benne. A mostani negyveneseknek is nagyobb volt amikor 20 évvel ezelőtt egy lágy nyári szellőtől is felállt a fszuk.
2022. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, micsoda "reprezentatív" statisztikai mintavétel ez! :-DDD
2022. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 XXX-YYY válasza:
63%
Ki a f.szom nézi más f.szát zuhanyzóban? :S
2022. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Márpedig közös zuhanyzókban is ezt tapasztalni

Én 24 vagyok, bátyám 35

Apám bátyám és én sokszor használunk közös zuhanyzót szóval láttam már nekik és nekem a legnagyobb.

Néhány haverral is szoktunk járni edzeni meg beszéltünk is a témáról és belőlük sincs olyan akinek 16 alatt lenne

Gondolom ezek a növekedési hormonnal meg minden cuccal kezelt kaják lehetnek az okai

2022. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Erről nem hiszem hogy készült volna valamilyen felmérés is .

2 egyforma a világon nincs,csak hasonló.Ezt írja a szak irodalom.

2022. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
5 ös,,küldesz nekem képet rola? :D
2022. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Elképzelhető, hogy a sok műanyag csomagolóanyagból az élelmiszerekbe, italokba beleoldódó műanyag adalékok hormonhatása miatt van ez a túlnövekedés, bár erről még tudományos igényű felmérési eredmények nem születtek.
2022. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

20 évvel ezelőtt nem voltak annyira elterjedtek a konditermek, mint most. Sok fiatal odafigyel a testére, így nagyobbnak látszik a farkuk. Az is lehet, hogy mivel sportosabbak, és még növő félben vannak, a szervezetük erre is tud energiát fordítani.

Meg persze lehet, hogy ma már annyira kezelt minden élelmiszer, hogy erre is kihat.


Nem hiszem, hogy ilyen irányú kutatás létezne, így max csak találgatni lehet.

2022. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 20 éve jártam terembe, ma már inkább otthon, de egyáltalán nem mondanám hogy nem voltak "annyira" elterjedtek. Talán nem volt annyira jellemző, hogy a társasház földszintjén a kirakatba rendezik be a termet.
2022. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!