Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Huszonéves korosztály, valakin...

Huszonéves korosztály, valakinek kedve ismerkedni / barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 éves férfi vagyok. Érdeklődési köröm miatt műszaki területen kötöttem ki, jelenleg szoftverfejlesztőként dolgozok. Érdekelnek a tudományok, reál gondolkodású, materialistának mondanám magamat. Ambiciózus, életvidám, inkább introvertált, pörgős, őszinte, szókimondó (még sokszor mondják rám az érett gondolkodásút).


Szívesen mozdulok ki, túrázni/kirándulni, sétálgatni városban (új helyeken, amolyan „felfedezés”), szeretek vezetni, úszni, strandra járni, filmet nézni, szabadulószobába menni (és még sorolhatnám a sok „sablonos” dolgot).


Káros szenvedélyektől mentes.


Érdeklődő vagyok, szeretem hallgatni mások történeteit. Többen meglepődtek már, hogy milyen terjedelmes és összeszedett leveleket tudok írni (lehet nem ezt várná az ember egy ilyen leírás után? 😊).


Korosztályomban keresném azokat a nőket, akik magukra ismertek és szívesen csevegnének velem először itt, majd közös szimpátia esetén a találkozás gondolatától sem riadnának meg. Helyileg Budapesten vagy Közép-Dunántúl (ha számodra sem idegen az utazás).



2022. okt. 2. 20:29
 1/6 anonim válasza:
Mennyi magányos szoftverfejlesztő van...
2022. okt. 2. 20:33
 2/6 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem hozzá, írj nyugodtan 😊
2022. okt. 2. 20:53
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Ha magányos alatt a szinglikre gondolsz, akkor valóban sok van, főleg itt, szerintem ez nem olyan meglepő.
2022. okt. 2. 21:56
 4/6 anonim válasza:
Szia nekem lenne kedvem☺
2022. okt. 3. 11:51
 5/6 anonim válasza:
Nekem is írhatsz :) 24N
2022. okt. 3. 21:37
 6/6 anonim válasza:
Dolgozom*
2022. okt. 3. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!