Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata vagy egyéb probléma?

Prosztata vagy egyéb probléma?

Figyelt kérdés

Nyár óta áll fenn a problémám és most már kezd nagyon megviselni mentálisan is. Ejakuláció után elkezd égni a húgycsővem és állandó vizelési inger jelentkezik, ami sokszor nagyon lassan, van hogy több napon keresztül enyhül, de van, hogy teljesen el sem múlik. Rohadt kellemetlen érzés. Az utóbbi időben ha maszturbálok, már az sem esik olyan jól, szinte azonnal el akar sülni, holott nekem sosem volt ilyen problémám. Valami nagyon nem oké és elég tanácstalan vok. 2 urológusnál is jártam, volt már bacitenyesztes ondobol, vizeletbol, mindegyik negatív, STD szures negativ, 2 antibiotikum kúrát azert orvos javaslatara végigcsinaltam, nem segített. Prosztata elvileg nem nagyobb. Szedek Prostament már 2-3 hónapja,tozegafonya kapszulát, semmit nem segített. Próbáltam már, hogy gyakrabban maszturbalok, illetve hogy hosszabb szünetet tartok, de egyik sem javított. Ismerkedni sincs így kedvem, hogy a szex nem tudna normálisan működni. Már gondoltam olyanra is, h esetleg etkezessel függ össze, talan valami alapanyag okozhat esetleg efajta erzekenyseget, de tényleg tanácstalan vok. Valakinek esetleg hasonló probléma v megoldási javaslat?

39F



2022. dec. 14. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia. Akkor lehet kell egy másik orvos. Mert ez így nem jó ha fáj.

Csak van valami megoldás.

Állandóan fáj? Vagy csak az élvezés után?

2022. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezért voltam már két orvosnál, de lehet kell keresnem egy harmadikat is. :/

Hát élvezés után felerősödik és után nagyon lassan enyhül, ahogy írtam, néha több napig is érzem. Van, hogy már egészen jónak érzem es aztán egy újabb élvezessel újra rosszabb. Minthogyha a sperma hatására létrejönne egy gyulladas a hugyvezetekben. Vagy nem tudom.

2022. dec. 14. 21:20
 3/13 anonim ***** válasza:

Javaslom ezt a fórumot: [link]

Amikor én küszködtem krónikus prosztatagyulladással, sokat segítettek.

2022. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor lehet,hogy valami gyulladás tényleg.

Valami arra való antibiotikum kellene.

2022. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kívül nem látszik semmi a farkadon?
2022. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutatások arra mutatnak, hogy ilyen jellegű probléma a kismedencei egyéb, másképp nem jelentkező elváltozások megnyilvánulása is lehet, pl. csípőizületi artrózis, keresztcsont táji csigolya meszesedés, medencefenék izomzat gyengülése stb. Ilyen irányú gyógytornát érdemes lehet kipróbálni.
2022. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet kismedencei krónikus fájdalom de ha ég a húgycsöved akkor garantált fertőzés csak még nem sikerült kimutatni. Az STD tesztelés jó ötlet, de lehet, hogy spermából kéne tesztelni. Pánovics Józsefhez érdemes elmenni, hátha az ő módszerével sikerül valami baktériumot találni.
2022. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. dec. 16. 18:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Tipikus krónikus prostatitises tünetek.
2022. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megjott a PSA eredményem, 0.52. Kíváncsi vok, mit mond majd az urologus, ha visszamegyek. Hogyan tovább.
2022. dec. 22. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!