Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt egy dudor a péniszem...

Volt egy dudor a péniszem alján, mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy kisebb dudor a péniszem alján, ahol a csővezeték fut :D. Simán bőrszínű, semmi elváltozás. Kb. nyár óta, ahogy megfigyeltem. Mindig egyre nagyobb lett. Pár hete felkeltem egyik nap és érintésre, dörzsölésre fájt, fel volt duzzadva még jobban, kicsit pirosabb lett a környéke, meg a dudor is. Gondolkodtam elmegyek vele orvoshoz, de végül fogtam magam és elkezdtem kinyomni, először csak enyhén jött belőle vér, majd legnagyobb meglepetésemre kijött belőle egy kis hosszúkás formájú, keményebb állagú fehér valami. Talán fél centi hossznyi. Körömmel össze tudtam nyomni, szóval annyira nem volt kemény, de egybe volt állva úgymond. Hát elég undorító volt xD.

Vajon hogy kerülhetett ez oda? Mi a fene volt ez?

Hozzá kell tenni, hogy azóta még kicsit jött néha nagyon minimális vér, ha nyomkodtam, aztán már se dudor nincs, sem semmi ott a helyén. Megszűnt elvileg minden probléma.

Vajon meggyógyítottam magam vagy még nagyobb bajt csináltam?😀


Köszönöm az értelmes hozzászólásokat.



2022. dec. 27. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Azok a heréid voltak. Most jól visszanyomtad őket a hasadba.
2022. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem volt még pattanásod?
2022. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
A meg nem született ikertestvéred volt az.
2022. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kiürítette szervezet nekem is volt ilyen. Sudocrem kentem és elmult
2022. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Jujj, mit csináltál! Azok a gyerekeid voltak!!
2022. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pattanás lehetett. Nekem a zacsimon volt egy hasonló, mint amit te írtál, kinyomtam, kicsit vérzett és ennyi. Hamar begyógyult.
2022. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtuszo gyulladásod volt!Nekem is volt ilyen többször is!Ha kinyomod belőle a gennyes vért egy tiszta tűvel piszkald meg!Biztosan van benne egy hosszú szőr,azt kell kihuznod és hamarosan eltunik még a helye is!
2022. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
A masodik peniszed akart kinoni mert kamaszkorba ertel. Ha visszanyomtad akkor mar csak 1 farkad lesz es balra huz majd. Innen jon az a kifejezes h balfsz mert a hulyek visszanyomjak a masodik peniszt
2023. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Valamilyen bőrhiba.
2023. márc. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!