Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj kérem segítsenek?

Mi lehet a baj kérem segítsenek?

Figyelt kérdés

Túlérzékenység miatt korai magömlésem van...

1 percen belül elélvezek. Valami tanács, orvosság?


2010. okt. 2. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
nézz utána az elnyújtott szexuális orgazmusnak (eszo)
2010. okt. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valszeg minden kisfiú így kezdi alapból, aztán ez az idő rövidül, később tovább bírja
2010. okt. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokan így kezdik, még többen a kapkodó, eredményorientált maszturbálással jutnak ide. A megoldás: gyakorolni kell (maszturbálni, de okosan). Amikor érzed, hogy nagyon közel vagy, gondolj valami semlegesre, vagy szorítsd meg egy-két másodpercre a péniszedet vagy abszolút hagyd abba az ingerlést (hamar ki fogod tapasztalni, hogy mi válik be neked a legjobban) és csak akkor folytatsd, ha kicsit "lenyugodtál". Így gyakorolj, minél többször állítsd le magad, mielőtt elélveznél. Eleinte lesz, hogy egyáltalán nem sikerül, aztán 1-2x meg tudod időben állítani, de ha elég kitartó vagy, megtanulod "szabályozni". Csak türelem!
2010. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És ez miben mutatkozik meg? Önkielégítés vagy szex közben?

Korod?

2010. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok... mind 2két esetben jelen van. és nem nagyon akar elmúlni. Olvastam lidokain érzéstelenítőt és seropram gyógyszert aminek ez a mellékhatása.
2010. okt. 4. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt a kérdést sztem én is olvastam, amiben vki a Seropram MELLÉKhatásaként írja le ezt, azonban tisztában vagy azzal, hogy akkor mi a gyógyszer FŐHATÁSA?

Nem volt valaha letapadásod, fitymaszűkületed esetleg nem rövid a fitymaféked? Van most csajod?

2010. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és ha (valami vastag) gumiban csinálod, akkor is?
2010. okt. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha válaszolni "luxus" a kérdezőnek a kérdésekre, akkor nem értem miért írt ki ide kérdést... oO
2010. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Körülbelül 2 éve elszakadt a fitymafékem, saját magam láttam el. Nem próbáltam még vastag gumival, nincs jelenleg barátnőm, de ez miatt mert egyszerűen nem merek vele összejönni olyan gáz erről beszélni is nemhogy még neki elmondani... (Elnézést hogy csak ilyen későn bírtam válaszolni...)
2010. okt. 11. 17:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket, elküldtem neki a levelet. Remélem lesz megoldás...
2010. okt. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!