Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szakember véleményére lenne...

Szakember véleményére lenne szükségem. Nem tudom mit tegyek, állandoan szorongok, ideges, gyenge vagyok. Már nem tudok hogy mit tegyek, hogy jobb legyen. Kérem segitsenek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt nem igen találsz szakmeret keresgélj az orvostudakozóün, házipatikán webetegen vagy más hasonló oldalakon
2010. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elismerem az orvosokat,csak ne adnának azonnal gyógyszert,amihez rendszerint főleg kétségbeesésünkben jól hozzá is szokunk.Ha az életemben kilátástalan helyzetbe kerültem és nagyon vágytam arra,hogy valaki segítsen,mindig rádöbbentem,hogy SENKI nem fogja megoldani helyettem a problémát,amit ÉN MAGAM GERJESZTETTEM.Vagy ahogy Szendi Gábor mondaná:Ez nem történik velem,EZT ÉN CSINÁLOM.Persze a szakember elindíthat,de akarnod kell a változást,és igazán hinned benne,hogy erős vagy és kijössz ebből az állapotból.Minden nehézség van valamiért,és a legnehezebb élethelyzetből is ki lehet lépni.El kell hinned.Kezd ma másként gondolkodni önmagadról.Makacsul másként.
2010. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jól írtad: SZAKEMBERre van szükséged.

A pszichológus nem írhat fel gyógyszert.

A pszichiáter igen.

Dönts el, melyikhez fordulsz.

2010. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Egyáltalán nem jó megoldás,ha gyógyszert szedsz...nem kell pszichológushoz,pszichiáterhez fordulnod,hidd el,tönkretesznek!

Amit tanácsolhatok,hogy nézd meg és dönts:

www.dianetika.hu

Ez az ami segíthet!

2010. okt. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
AKI AZT MONDJA H. NEM KELL GYÓGYSZER, ANNAK AZT ÜZENEM H. MAJD EGYSZER Ő IS
2010. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondjuk,hogy nem kell gyógyszer,néha elkerülhetetlen.(Bár a legtöbb ideggyengeség B vitaminok+Kalcium/Magnéziummal AZONNAL enyhül.Ha ezek hiányoznak,biztos,hogy kialakul enyhébb vagy erősebb neurotikus tünet.De ha a gyógyszert elkezded,hajlamos vagy ráhagyni magad,hajlamos vagy belenyugodni,hogy ez talán majd segít,és úgy járhatsz,mint számtalan ember,aki alig tudott leállni róluk.Ezek gyógyszerek.Kémiai anyagok számtalan mellékhatással.Egyfajta gyógyhatással,és SZÁMTALAN MELLÉKHATÁSSAL.Tehát:Olykor kikerülhetetlen a gyógyszer.De az, hogy manapság egy bőrbetegségre ugyanazt írják fel,mint fáradékonyságra(xanax)ez több,mint furcsa.
2010. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy a gyógyszer nem megoldás.Meddig akarunk tüneti kezelésekkel lébecolni?Nem lenne jobb megoldást találni egy olyan problémára,ami kifejezetten a modern kor hozománya,tehát kikövetkeztethető hogy mitől,vagy éppen minek a hiányától van?
2010. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Mellékhatások


A pszichiáterek nem tudják előre megmondani, hogy milyen káros mellékhatásokat tapasztalhat az ember, mivel egyikük sem tudja, hogyan működnek az általuk felírt szerek.


A tudatmódosító szerekről egyre inkább kiderül, hogy kémiai méreganyagok, amelyek halált okozhatnak. A pszichiáterek szerint a szereik életeket mentenek, ám saját tanulmányaik szerint a tudatmódosító szerek megduplázhatják az öngyilkosság kockázatát.


Ami jó megoldást jelenthet: www.dianetika.hu

2010. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!