Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért rövidebb és görbül...

Miért rövidebb és görbül felfelé a péniszem?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok és az alacsony szexuális érdeklődésem (de annak nem teljes hiánya) miatt nem élek nemi életet.Használaton kívül van a hímtagom és csak éjjelente és reggel van merevedésem már 10 éve.Akkor zuhant nullára a nemi érdeklődésem.Kíváncsiságból lemértem tegnap és azt tapasztaltam, hogy a reggeli közel teljes merevedésem alkalmával majdnem 3 centivel rövidebb mint kamaszkoromban.Enyhén fáj is ha áll.Azért aggódom, mert nem zárkóznék el párkapcsolattól vagy akár házasságtól sem ha végre lenne nő akit vonzónak tartok, de kicsinek érzem a péniszem és deformáltnak emiatt pedig szégyellnivalónak.A mostani méret 15 centi alig, kamaszkoromban simán volt 18 és robosztusabb, vastagabb volt.Ez normális?Van rá megoldás?

2023. jan. 4. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen legenda, hogy kisebb lesz picit, ha nincs hasznàlva. A gőrbület az oké, ahogy a 15 centi is.
2023. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15 centi oké, sőt, inkább csak nem hiszem el, hogy 18 volt. Testsúlyodtól is függ, mennyi látszódik belőle, meg nem tudom, amikor nagyon szerelmes vagyok és nagyon felajzott, nekem az enyém nagyobbnak tűnik a reggeli merevedésnél. Kegel-gyakorlatokkal is előcsalható a szeméremdomb zsírrétege alá bújó pici extra hossz.
2023. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hízás és/vagy merevségi állapot határozza meg a valós méretet. Nem ment össze, ne aggódj, ilyen nincs. Nincs veled semmi baj, azon kívül, hogy próbálsz egy nem létező probléma mögé bújni.
2023. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztos használod, legfeljebb csak egyfunkciós.
2023. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 gabcsi ***** válasza:
50%
Ha felfelé görbül az nem probléma!
2023. jan. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sohsem volt az 18 centi :D
2023. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem mintha lenne jelentősége mivel nem szexelek, de tényleg annyi volt és akkor meg azért szomorkodtam, hogy nem húsz centi.Nem csak felfelé görbül, de az erekció szöge sem derékszögű már hanem hegyesszöget zár be és fájdalmas.
2023. jan. 5. 10:12
 8/16 gabcsi ***** válasza:
Ez mondjuk érdekes.
2023. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy fájdalmas az nem normális.
2023. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Hát azért hogy te 35 évedre ennyire jutottál, az borzasztó.
2023. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!