Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vagyok körülmetélve?

Miért vagyok körülmetélve?

Figyelt kérdés
Kiskoromban fel sem tűnt, de már egy ideje rájöttem, hogy nem átlagos a péniszem, körül vagyok metélve. Mióta tudom az eszem, ilyen a farkam. Fogalmam sincs az egészről, miért és mikor lett ez megcsináltatva. Apukámé, nem tudom milyen. Nem zavar egyelőre ez az állapot, csak körülöttem senkinek sem ilyen és kicsit szégyenlős vagyok emiatt. Nem nagyon merek levetkőzni edzés után, stb. Ráadásul fogalmam sincs, miért van ez az egész. 18F

2023. jan. 6. 19:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

Lehet fitymaszukuleted volt kicsikorodban.

Akkor metelnek, de lehet, hogy csak ilyen az anatómiai felépítésed.

2023. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a szüleid tudnák meg mondani.
2023. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
Megáll az ész, hogy a gyakorin kérdezi, nem a szüleitől!
2023. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
60%
Nem zsidók a szüleid véletlenül?
2023. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem, ezt már egyszer megkérdeztem tőlük. Egyáltalán nincs zsidó a családban.
2023. jan. 6. 20:18
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
És ezt mért nem kérdezed meg a szüleidtől?
2023. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Durva hogy 18 évesen jutottál el odáig hogy feltedd ezt a kérdést és ráadásul nem is a szüleidnek. Ész megáll
2023. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

Vagyis azt megkérdezted tőlük, hogy van-e bármilyen közötök a zsidósághoz, de arra nem trétél ki, hogy miért vagy körülmetélve?

Márpedig erre a szüleid tudnának konkrétabb választ adni és nem azok, akik itt olvassák ezt a "Gyakorin"... Egyébként pedig egyáltalán nem kellene szégyenlősnek lenned emiatt, hiszen nem te vagy az egyetlen a világon, akit körülmetéltek és nagyon sok fiúnak nincs fitymája, ami egészségügyi szempontból talán még jobb is. Hogy esztétikailag ez kinek milyen és mi a véleménye róla, az meg az ő dolga és valószínűleg nem fogja tudatni veled. Szóval most már csak azt nem értem, tulajdonképpen mi a problémád, hiszen magad is azt állítod, hogy nem zavar ez az állapot. A szégyenlősséged is oldódna, ha természetesnek vennéd és vállalnád, hogy ilyen és kész.

2023. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

Valószínű, hogy fitymaszűkületed vagy fityma letapadásod volt. Ekkor szoktak körülmetélni, ha nagyon gáz már a helyzet.


Az is lehet egy opció, hogy a szüleid kiskorodban csináltatták meg, hogy ne is legyen vele problémád. Nekem kétszer is letapadt, a doki tépte fel, hát nem volt kellemes. Inkább kiskoromban csinálták volna meg, és akkor nincs ez a procedúra. Téged lehet hogy ettől akartak megkímélni.


Emiatt pedig ne legyél szégyenlős! Sokaknak ilyen. Persze benne van, hogy az osztálytársaid, vagy csapattársaid megjegyzik, de akkor vedd te is poénra! Idegenek (pl. szaunában) pedig biztosan nem fogják szóvá tenni!

2023. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%

9-es vagyok, lemaradt:


Megértem, hogy részletesebben nem szívesen beszélsz erről a szüleiddel. Ha nem zsidók, akkor szinte biztos hogy egészségügyi oka volt.

2023. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!