Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen kezelési opciók létezne...

Milyen kezelési opciók léteznek a fitymaszűkületre?

Figyelt kérdés

A fenn említett problémám van, merev állapotban részlegesen hátra megy a bőr, de nem teljesen. Nem-mereven viszont rendesen hátrahúzható.


Olvasgattam már a témában, tudom, hogy a pontos választ egy orvos tudja majd megadni, hogy mit lehet, de azért kíváncsi lennék a metélés alternatíváira.


A körülmetéléssel a legnagyobb problémám az, hogy (ha minden igaz) legalább 3-4 hétig nem lehet utána sportolni, ami eléggé mélyen érintene, bár csak hobbi testépítő vagyok, annyi idő alatt csökkenne az erőszintem és legalább 1-2 hét lenne pluszba, amíg a sérülésveszélyt elkerülve fokozatosan állok vissza a heti 6-7 edzésre, illetve szimplán "függő" is vagyok, nincs az az élethelyzet, hogy legalább 3-4x ne menjek le edzeni egy héten, így ezt szeretném elkerülni.


Leginkább egy olyan krémnek örülnék, amitől nyúlékonyabb lesz a bőr.

De ha valami olyan gyors beavatkozás létezik (még régen, kiskoromban hallottam valami hasonlóról), ahol valami eszközzel gyorsan megnyújtják, az is jó lenne (inkább fájjon 1x nagyon, mint legyen kellemetlen hetekig elv mentén).


De ha bárkinek bármi tapasztalata, ismerete van a témában, örülnék, ha fel tudnám térképezni a lehetőségeket, mindennek a pozitív/negatív oldalát.



2022. dec. 25. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mereven a makk mögé tudod húzni? Ha igen, akkor nincs gond. De persze ezt orvos tudja megmondani. Lehet hogy nincs is gond, de ha van is, akkor sem biztos hogy a körülmetélés lesz a megoldás. Nekem gyerekkoromban kétszer is letapadt és csak felrántani kellett.


Menj el orvoshoz szerintem ha úgy érzed gond van.

2022. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Urológiára kellene elmenned, hogy doki lássa. Szteroidos kenőccsel szoktak puhítani vagy esetleg a beszűkült részt bemetszeni vagy levágni (részleges körülmetélés). Ugyanakkor szerintem a teljes körülmetélés adja a "legszebb" kozmetikai megoldást, ha ernyeften és erekcióban is feszes lesz az eredmény. Értem, hogy testépítő vagy, de a hímvessződ csak fontosabb, mint egy kis edzés, nem? A teljes testedhez ez is hozzá tartozik.
2022. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha begyógyul a vágás akkor már jó. Igaz, hogy a fék mögötti résznél lesz egy kis ödéma de majd lemegy. Edzeni lájtosabban lehet nem elmenni a alig. Fekve-nyomás egy darabig off. Guggolás se fullon tolva.
2022. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Létezik kenőcs is ha nem túl szűk de van bemetszes is
2022. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!