Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kaphattam el vagy mi...

Mit kaphattam el vagy mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3-4 napja gyenge, közepesen erős fájdalmat érzek a péniszem tövénél és annak is csak a bal oldalán amikor pont úgy mozgok, vagy kézzel azt bizonyos pontot megnyomom, WC-n semmi gond nincs talán egy kicsit fura érzés fog el, de nem fáj vagy ilyesmi, szexuális együttlét vagy maszturbáció elég fájdalmas de ezenkívül úgymond minden "rendeltetésszerűen" működik, viszont amikor a péniszmozgató izmomat (elnézést ha nem ez a neve) "használom" olyankor egy ilyen belenyilaló fájdalmat érzek és ez fent áll erekció esetén is meg lankadt állapotban is. 1 dologra tudok gondolni, hogy 2 nappal azelőtt mielőtt mindez elkezdődött több mint 1 órát ültem kint a hidegben, arra gyanakszom, hogy talán felfázhattam viszont nem gondolnám, hogy az csak napokkal később jönne ki és ilyen sokáig tartana?! (Szexuális együttlétem volt. Viszont már akkor amikor ez jelen volt és akkor is óvszerben, szóval erre nem gondolnék.)

2023. jan. 11. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj urológushoz, lehet prosztatagyulladás is. Nekem here fájdalommal kezdődött.
2023. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azokkal semmi gond nincs, nem is volt.
2023. jan. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!