Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha nem áll fel csak ha...

Az baj ha nem áll fel csak ha az ágyban fekszek és ha pl ülök egy széken de mikor felállok egyből elkezd lankadni a péniszem?

Figyelt kérdés
lassan 17 éves vagyok és nem értem mi bajom van, vagy hogy ez normális hogy csak ülve vagy fekve áll fel a péniszem és félek hogy az elkövetkezendő szexuális életemben gondot fog ez okozni.

2023. jan. 12. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még?
2023. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hogy értve?
2023. jan. 12. 16:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Elsőre nérnyomás gondokra tippelnék, de érdemes lenne orvoshoz fordulnod, nert ez így nem oké
2023. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már voltam Pszichológusnál ezzel és azt mondta pszichés eredetű. De egyébként szedek vérnyomás csökkentőt (tritace) 5mg
2023. jan. 12. 16:27
 5/13 A kérdező kommentje:
16 évesen nem tudok keresni sehol se orvost. Ezért kérdem hogy nem e lehet máshogy megoldani?
2023. jan. 12. 16:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Ő ezt mondja mert ez a dolga. A kardiológus, urológus véleményét is meghallgatnám a helyedben.

Ha tényleg csak lelki eredetű lenne, szerintem ülő helyzetben sem állna fel.

2023. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16 évesek is tudnak menni dokihoz. Legalább a háziorvoshoz, aki tovább irányít, vagy szülők is tudnak segíteni akár.
2023. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez most még nem aktuális kérdés. Majd ha összejössz egy megfelelő partnerrel 20 éves korod után és még fennáll a probléma, akkor fordulj orvoshoz.
2023. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8as hozzászólóra ne hallgass. Időben kezeld ne akkor amikor már párod van mert akkor az kidob már első alkalomkor mert neki kemény kell és nem puha.
2023. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Van barátnőm akiről beszéltem már erről és teljesen segítőkész. De nem tudom hogy ez komoly problémának tekintendő e. Mert másnak nem ilyen?
2023. jan. 13. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!