Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van az hogy ha ülő...

Mitől van az hogy ha ülő helyzetből felállok (nem hirtelen) akkor ilyen szédülés szerű erzés fog el?

Figyelt kérdés
Szóval nem egészen az a szédülés amikor pl sokat forgunk és forog az egész világ hanem felállok és elsötétül minden.VAn amikor csak 1-2mp de van amikor 15-20mp-ig is tart.Aztán utána minden rendben.
2011. ápr. 1. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt és azt mondták, hogy alacsony a vérnyomásom, igyál meg egy kávé-t. :)
2011. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
100/70 körül szokott lenni mikor mérik.És van amikor napokig nem jön elő de van amikor egy nap többször is.
2011. ápr. 1. 12:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja..16éves vagyok
2011. ápr. 1. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Pillanatnyi vérnyomásesés következik be a testhelyzet megváltoztatása miatt. Teljesen normális és mindenkivel elő szokott fordulni. Alacsonyabb vérnyomásúaknál gyakoribb.
2011. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 100/70es nem olyan alacsony.
2011. ápr. 1. 12:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Pl anyámnak nagyon alacsony a vérnyomása (100 alatt van mindig és 43 éves) és azt mondja neki sosincs ilyen.
2011. ápr. 1. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát azért alacsony a vérnyomásod ha a 120/80-ból indulunk ki és ilyen előfordulhat, ahogy az előttem lévők is írták.
2011. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.Ez van.Csak egyszer kétszter volt oylan hogy annyira előjött hogy ha nem támaszkodtam voltna valamibe akkor összedőlök.Egyszer sikerült is.Mentem a fürdő szobába elkapott ez a szédülés vagy mi én kapaszkodtam azajtó félfába de mégis felmostam a padlót.
2011. ápr. 1. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!