Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltátok már a zsírfagyaszt...

Próbáltátok már a zsírfagyasztást? Légyszi irjatok konkrétumot is, hogy hol, mennyiért, és milyenek a hatásai

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 22:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
nem is hallotam még róla
2011. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%

KAMU!



ja, nem bocs rákerestem és van ilyen

ó anyám borogass


Figyeljétek meg nemsoká valaki kitalálja a zsír égetést is :D

ja olyan tényleg van...

akkor zsír-sütést!


kell egy szolárium, pár nagyteljesítményű fűtőszál meg egy jó webdesigner! valaki akar társulni?


nem nem jobb ötletem van: ultrahang, rádiófrekvencia meg mi is van még? valami fényes.


na. az én forradalmian új találmányom zenével bontja a zsírt. megyek keresek valami befektetőt, most gondolhatjátok hogy nem vagyok vicces de majd ha a TVshopban meglátjátok!

2011. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
Egyszer megkóstoltam a fagyott zsírt, kijött szépen a birkapörkölt tetejére, miután már egy napot volt a hűtőben, hát... nem ízlett. Egyesek szeretik kenyérre kenni, de szvsz undorító.
2011. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó a fagyott zsír ! Teljesen olyan mint az új.
2011. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Jó a zsíros kenyér, ide vele! :)

Zsírégetés csak a serpenyőben van.

2011. okt. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%

Miért kell mindenféle hülyeség után kutatni???? A sok hülye birka nép meg be is veszi,a gazdag befektetők meg röhögnek a markukba! Egy dolog van ami eltünteti a zsírt fáradsg nélkül az pedig a zsírleszívás ami súlyos százezrekbe kerül.

Miért nem lehet leállni a pizza meg a muffin zabálásról és diétázni,mellé legalább heti 2-3x sportolni valamit és kész! Nem kell ilyen nyavajákra költeni.

2011. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
szóval a konklúzió, hogy nem lehet lokálisan zsírt eltüntetni Kérdező, csak zsírleszívással. de marad a helyes étrend + az edzés, nagyon szép eredményeket lehet elérni vele!
2011. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10%
A zsírleszívás sem végleges mer ha ugyan azt csinálja valaki mint előtte simán visszahízik.
2011. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
0%

Zsírfagyasztáááááás???? Mi van? A zsírt nem elégetni kell a fogyáshoz?

Mi értelme lefagyasztani, az attól még ott marad ahol volt.

Honnan máshonnan származhatna ez a nagyon találékony módszer mint Amerikából.

Azért azt megnézném, hogy a lefagyott zsírsejtek, hogyan furakszanak át a szöveteken.

2011. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

emberek látszik,hogy sok beteg van még a világon...Aki nem ismeri,nehezére esett volna beírni a googleba? :)

egyébként: igen,tényleg le lehet fogyni diétával,sportolással,bla bla bla. De egy olyan ember,aki nem tudja,milyen az,mikor kicsit több a súlyfeleslege,mint kellene,az fogja be a száját,mert halvány gőze nincs arról,hogy a másiknak milyen.. az ökörségekből pedig nem kértem. Mellesleg izomagyak,tornáztassátok a fejeteket is néha,ne csak arrol beszéljetek,hogy a testet hogyan kell.

Muffinzabálás? már bocs,de ehhez inkább nem is fűzök kommentárt...Ezek a hülye tévhitek,hogy az erősebb fiuk/lányok azért olyanok,mert folyton zabálnak. Hallotatok már azokról a betegségekről,amelyek miatt elhíznak az emberek? nem? akkor inkább először azokat lvasgassátok,mielőtt hülyeségeket írkáltok.Persze nem azt modnom,hogy nincsenek olyan emberek,akik azért,mert folyton esznek..Mert vannak.Csak kicsit megértőbbnek kéne lenni.

2011. okt. 24. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!