Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastiával mit lehet tenni?

Gynecomastiával mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy ideje azt vettem észre, hogy megnőttek a melleim és kissé nőiesekké váltak. Gyógyszert nem szedek. Más is volt már hasonló helyzetben? Mi okozhatja és mit lehet vele tenni? Elmúlhat magától is? 27 éves vagyok.

2023. jan. 23. 01:05
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudunk semmit rólad, de nagyon sok esetben már a fogyás is eredményhez vezet, ha van nagy túlsúly. Hormonokat meg kellene tudni hogy állnak. 27 évesen nem tudom hogy van, de ha most pl. 16 lennél, azt mondanám változhat magától is.
2023. jan. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Nem vagyok túlsúlyos, így a fogyás sajnos nem játszik. Egy hormonkivizsgálásra elmennék, ezzel lehet a gond. Hogy hirtelen mitől változhatott meg, az viszont rejtély.
2023. jan. 23. 08:52
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó kérdés, de orvoshoz menj el, lehet aztán van valami ötlete.
2023. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!