Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha hipertónia miatt bukom a...

Ha hipertónia miatt bukom a jogsit 27 évesen, azt akár 50 év múlva is visszakaphatom?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, 50 év múlva kezdem el a gyógyszerezést, akkor ha normális lesz, megkaphatom vagy újra kell vizsgáznom?

2023. jan. 26. 09:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Na senki nem tud írni semmit a hivatalos linkekre! Én vagyok az okosabb!!
2023. jan. 30. 09:37
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy az. Egyszerűen csak feladtuk a győzködést. Ha ki akarsz magaddal cseszni, akkor a te dolgod, te életed, úgy teszed tönkre ahogy akarod.
2023. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom milyen fokú a magas vérnyomásod, nekem bizony kb. mióta az eszemet tudom, az egészséges határán mozog (de inkább fölötte van), de ha doktor méri, akkor olyan gyönyörűen produkálok akár 180-asat is, hogy ihaj. Úgyhogy inkább itthon mérem rendszeresen, nyugodt körülmények között, úgy hogy nem parázok rajta.


No de ennek ellenére, hogy rendszeresen magasat mérnek, sosem került még csak szóba sem, hogy ne kapnám meg az alkalmasságit.

2023. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
16%

A gyógyszer gyártó (pl. EGIS) abból él, hogy gyógyszert gyárt.

Az orvos abból él, hogy felírja a gyógyszert.

A gyógyszerész abból él, hogy eladja a gyógyszert.

Én pedig azért élek még, mert kidobom a gyógyszert !


Statisztikai adatok szerint 10szer többen halnak meg a gyógyszerek mellékhatása miatt, mint magában az alapbetegségben.

2023. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
89%

"Statisztikai adatok szerint 10szer többen halnak meg a gyógyszerek mellékhatása miatt, mint magában az alapbetegségben."


Ezekre az adatokra azért k..rvára kíváncsi lennék. Menj, aztán mondd meg egy cukorbetegnek, hogy ne szedjen semmit. :)

2023. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
50%
A thelancet.com-os cikk azt írta, hogy ugyan szignifikánsan nőtt a rákos megbetegedések száma, de nem drámaian (számok a cikkben). Gondolom a lassú és biztos egészségkárosodás a magas vérnyomás miatt sokkal nagyobb kockázat, így nem kérdés, hogy a racionális döntés a gyógyszer alkalmazása. Nincs szó olyanról a cikkben, hogy többen halnának még a mellékhatások miatt, mint az alapbetegség következtében.
2023. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet más gyógyszercsoportot adni pl. ACE-gátlókat?
2023. máj. 24. 19:01
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt csinálsz amit akarsz, letojjuk. Te jobban tudod, mint a doktorok, akkor kezeld magadat, ahogy akarod. Ha tudtam volna, hogy ilyen áltudományos, összeesküvős baromságba torkollik ez is, akkor nem válaszolok, hanem idetrollkodok valami hülyeséget, ahogy kellett volna... :)
2023. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!