Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak! Milyen...

Fiúk, férfiak! Milyen pozitív hatást tapasztaltatok egy kiadós szaunázás, gőzfürdőzés után?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. a bőrön (pattanásos bőrön javított-e), vagy kevesebbszer betegszel meg stb...

Mennyi szaunázás (idő v. alkalom) után éreztél változást?

Ha jársz, milyen gyakran jársz szaunázni?



2023. febr. 5. 19:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly előtt ősztől kezdve minden héten legalább egyszer jártam szaunázni egészen a tavasz végéig, sokszor úsztam is. Nem voltam beteg egészen azóta, mióta a covid megjelent, legutóbb nyárig, amikor újra több közösségbe kezdtem járni és tömegközlekedem. Persze a szauna is közösség, mégsem kaptam el soha semmit. Alkalmanként legalább három kört megyek, de ha van időm és jól esik, akkor akár 5 kör is belefér egy nap. Ellazít, nyújtani is szoktam a szaunában. Nagyon jó érzés a merülés után relaxálni, a vérkeringés javul tőle és sokkal jobban érzem magam. Segíti átvészelni a hideget, amit régen szerettem, de most már mindig várom a melegebb időt. Akkor nem járok szinte soha, de szokott azért hiányozni a szauna. :D
2023. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!