Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lábizzadás ellen lehet tenni...

Lábizzadás ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés
Gumicsizma szárának a magasságáig szó szerint vizes a nadrágszára és a zokniból is facsarni lehet a levet úgy beleizzadok. Télen-nyáron 12 órás műszak végéig rajtam van a csizma. Cipőt,bakancsot nem vehetek fel.
2023. febr. 8. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Hatékony ellenszere a làb izzadàsnak az egyszerû konyai ecet. Antibakteriàlis hatàsànak hàla könnyen leszàmol a baktériumokkal. Elkészitési mòdja egyszerû: nagyjàbòl 2 dl ecetet higits fel màsfél liter vizzel, és àztasd bele a làbad. Ismételheted a làbfûrdôt hetente többször is!
2023. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Munkatársaim a szarvasmarháknál lábfürösztésre használt tömény formalint javasolták,de nem próbáltam még ki. Ez a ecetes lábáztatás jobban hangzik. Köszönöm a tippet.
2023. febr. 8. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Gumicsizma nem szellőzik, szükségszerűen összegyűlik a bőrödből kipárolgó izzadság. Még ha kimondottan csekély az izzadás, akkor is tocsogás a vége. Az ecet a lábszag ellen biztosan segít, az izzadás-ellenes hatását nem figyeltem. Meg amúgy is érdemes figyelni a mikroorgainzmusokra, eszményi hely nekik egy nedves, meleg csizma.

Én ezt a sprét használom, bár gumicsizmát nagyon ritkán hordok, csak sima cipővel van tapasztalatom:

[link]

Nem túlzás azt mondanom, hogy a reggeli használat után este is teljesen jó, szinte friss a cipőm szaga.

2023. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Naturland lábizzadás elleni spray vált be eddig csak. Azonban csodaszer a gumicsizmára nincs, mivel az egyáltalán nem szellőzik, szóval valamennyire mindenképpen fog izzadni a lábad.
2023. febr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amputáció biztosan segít.


Ha kellemesebbet akarsz, akkor a tengerpart homokjához kapcsolódó mezítlábas életmód is megoldhatja a problémád.


Nem sok finomabb dolog van a láb számára, mint Cancún homokja...

2023. márc. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó ötlet,köszi a tippet.Kipróbálom a mezitlábas életet,de én a jó híg marha fosra szavazok.Lágy,krémes,és hidratál.Te meg menj Cancunra homokozni.
2023. márc. 5. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!