Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi szervi szemölcs eltűntetése?

Nemi szervi szemölcs eltűntetése?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 24/F vagyok, 3 éve párkapcsolatban, eddig semmiféle ilyesmivel nem volt dolgom se nekem sem a páromnak. Tehát megjelent kettő db “szemölcs” viszont egy a zacsin, egy a fanszőrzet felső részén, kb egy 2-3 miliméteresek. Emlékszem hogy borotválkozás után jelentek meg, és akkor a könyökömön volt már egy.. valószínű hogy onnan tudtam a kezemmel átvinni? Azóta a borotválkozást el is engedtem, inkább hajvágót használok.

Használtam condyline ecsetelőt de nem mondanám hogy használt. Van itt valaki aki tud olyat ajánlani ami neki segített? Meddig tartott az eltűntetése? Vagy csak próbáljak immunerősítőket szedni és várjak 1-2 évet amíg magától leesik?

Ui. Nincs gondom az orvosokkal, az egyetlen gond, hogy külföldre költözöm, így pl sebészeti beavatkozásra már biztos nem lenne idő.



2023. febr. 11. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ambulánsan is megoldható az eltávolítása. Ha az ecsetelő nem segített, nem marad más lehetőség...
2023. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ungumentum boraxatum
2023. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!