Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Anogenitális szemölcs van a...

Anogenitális szemölcs van a péniszem tövében. Illetve a neten való keresgélés során erre jutottam. Megoldható az eltüntetése orvos nélkül? Krémmel, cseppel, vagy hasonló gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Fordulj bizalommal a bőr- és nemibeteg-gondozóban dolgozó szakorvoshoz, és ne kerüld ki őket, ha jót akarsz magadnak.

A kezeidet pedig Betadine szappannal tessék fertőtleníteni (körömkefével is alaposan átkefélni a körmeidet), miután hozzáértél.


Ne kerüld ki az orvost!

2010. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a bizalom az, ami nem igazán van meg bennem az orvosok iránt. de szerintem érthető a mai világban :S

de ha nincs más megoldás... azért kösz a választ.

2010. okt. 24. 17:55
 3/3 anonim válasza:
nekem is valószínűleg ilyeneim vannak, 1 nek indult, azt hittem egy pattanás, de nem bántottam, aztán megnőtt és lett mellette 2 kisebb, azóta a 2 kisebb is olyan minta nagy, meg van legalább egy tucat kicsi is mellette....próbáltam a vérehulló fecskefű ecsetelőt, eddig eredménytelen, kb 6 hónap alatt fejlődtek ki.... nemsoká megyek bőrgyógyászhoz, majd ott kiderül,hogy egyáltalán erről van e szó...nézegettem erről képeket neten, de igazából nem találtam hasonlót, nagyon durva képek vanak erről, főként emiatt döntöttem úgy hogy orvoshoz fordulok... nem szabad az ilyeneket hanyagolni... mert sztem amiket láttam, az nem fél év alatt alakulhatott ki, meg sztem nagy igénytelenség kell ahhoz, hoyg ne nézesse meg valaki, vagy csak ennyire félnek az orvostól....
2011. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!