Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valaki, urológiai problémáv...

Ha valaki, urológiai problémával küzd, és se biztosítása, se pénze, az mit tud tenni?

Figyelt kérdés
Itt vagyok lassan 30, a munka helyemen alkalmira vagyok bejelentve, és még egy napot se dolgozhattam, nincs semmilyen jövedelmem jó formán, se biztosításom, se semmilyen segélyt nem kapok, és nem is jár nekem. Nehéz egy ilyen témáról beszélni, de a lényeg, hogy egy ilyen probléma, leginkább egy vékony szexuálisan szűz fiú életét eléggé megnyomoríthatja. Van rá lehetőség, hogy valahogy ingyenesen kivizsgáltathassam magam, vagy segítséget ilyen esetben hol lehet kapni? Talán fel se kellett volna rakni ezt a kérdést, de a fájdalom azon a ponton baloldalt.. :/ és már ülni nem tudok egyhelyben a fájdalomtól.

2023. febr. 12. 03:09
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Központi Egészségügyi Ellátó Központ (CEEK) - Az állami egészségügyi ellátás része, ingyenes szolgáltatásokat nyújtanak, beleértve a diagnosztikát és kezelést is.


Kórházi járóbeteg-rendelő - Az egészségügyi ellátórendszer része, ingyenes járóbeteg ellátást nyújtanak.

2023. febr. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Mit tudna tenni? Semmit. Lerokkan, meghal. Ez a magyar egészségügy.
2023. febr. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem aktív az egészségbiztositásod akkor neked kell megfizetni a KÖTELEZŐ járulékot!

Már most szolok hogy ha senki nem fizet utánad ilyen járulékot akkor meg fognak büntetni!


Itt el tudod olvasni mit kell tenned...


[link]


Ha ezt befizeted minden hónapban akkor minden orvosi ellátásra jogosúltá válsz amit a TB támogat!

Bár az is tény hogy sajnos Orbán és bandája miatt az egészségügy romokban hever, igy ha anyagilag megengedheted magadnak akkor magán orvosi rendelőben érdemesebb kezeltetned magad

Van urologia a magán egészségügyben is!



Egy szösszenet a végére...


Képzeld nekem milyen szar, lassan 25 éve dolgozom, fizetem az összes adót, járúlékot és ha megbetegszem nagyon nehezen tudom igénybe venni tb alapon a nekem járó ellátást mert szét barmolták az állami egészségügyet.

Mivel nem vagyok milliomos egy komolyabb betegség nálam vagy a családomban kb az anyagi csőd vagy a halált jelentené

ÉS FIZETTEM MINDIG MINDEN JÁRULÉKOT!

O1G

2023. febr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Megköszönöd a Fidesznek, ők vezették ezt be 2019-ben: [link]


Amúgy a helyi kormányhivatalnál kérheted, hogy anyagi helyzeted miatt igénybe vehesd az egészségügyet ingyen.

2023. febr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

A "népszava" egy '56-os forradalom leverése után indított kommunista állampárti propaganda lap. Az állampárti rendszer bedőlése óta is az msz(m)p-s/baloldali propagandát tolja. A megalapítása óta folyamatosan hazdik, és úgy sajátítja ki a nép szót, mint azóta folyamatosan teszi ezt a bal oldal is vele. Mintha ő lenne a nép...

Amúgy pedig: jópár évtizede folyamatosan, mindenkinek kötelező fizetnie maga után az egészségügyi járulékot! Ezért cserében jár az állami ellátás. Mindig is így volt. Ha az ember teljes munkaidőben dolgozik, nyigdíjas, vagy nappali tagozatos diák, akkor akivel jogviszonyban van, az fizeti ezt a járulékot, így ilyenkor a magánszemélynek nem kell fizetnie. Tehát mindig, mindenki után fizetve van, kötelező. Ha az ember munkanélküli és nem foglalkozik ilyesmivel, akkor így jár. Ha nem fizeti, akkor néz nagyot, amikor orvoshoz kell menni. Ezt látjuk a kérdezőnél.

Konstruktívan: A legegyszerűbb, hogy elmész és a háziorvosodnak őszintén elmondod, mi a helyzet. Biztos ötletel valamit, hogy miben tudhat segíteni, hogy lehet megoldani.

És tényleg figyelni kell a járulékokra, mert be kell fizetni mindenkinek.

2023. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2023. febr. 13. 05:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért van a Társadalom Biztosítás!Neked is kell,hogy legyen TB-kartyad!Akkor azzal az urologian biztos,hogy ingyen kivizsgalnak!Hívd fel őket telefonon!Biztos vagyok benne,hogy találnak megoldást a kivizsgálásra!
2023. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!