Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a hasam mikor tüsszentek...

Fáj a hasam mikor tüsszentek vagy köhögök, mitől lehet?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok!

Tegnap tesiztunk es csinaltam sima 20 felülést és azóta kinzoan faj a hasam alig birok felkelni az ágyról mikor felülök oldalra dolok es ugy probalok felálni, mikor nyújtozkodom akkor olyan mintha huzodna, és két oldalról ahol azt hiszem a vesém van ott fáj és a hasam folott is kibirhatatlanul fáj és van még valami de ez mar kb 3 honapja van hogy ha hidegbe vagyok akkor fáj a ket oldalt meg a hasam folott.

Ez mitol lehet?



2023. febr. 12. 09:04
 1/7 A kérdező kommentje:

Hogyha csak siman fekszem most is szurogat erosen és én arra is gondoltam lehet csak izompaz de attol nem lehet ez szerintem meg az hogy 3 honapja szur a hasam a hidegbe..


Voltam még 3 honappal ezelott orvosnal csinalt hasi rontgent es azt mondta hogy de nem emlekszem mar pontosan de erre a mondatra nagyon: hogyha kilyukad a hasad 3 oran belul bele halsz

2023. febr. 12. 09:06
 2/7 A kérdező kommentje:

Elírtam nem hasi rontgenen!!

Hasi ultrahang (fiu vagyok)

2023. febr. 12. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem lepődnék meg,ha lágyéksérved lenne.
2023. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az mitol lehet?
2023. febr. 12. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat köhögtél, így elfáradtak a bordaközi izmok is. Teljesen normális. Legközelebb vegyél be köhögéscsillapítót.
2023. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kohogni…

Csak 2x tusszentettem

2023. febr. 13. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg lehet becsípődött valami. Ha pár nap pihenéssel sem javul, akkor irány az orvos vagy a kórházi ügyelet. Addig szedj ibuprofent, ami nem csak fájdalomcsillapító, de helyi gyulladáscsökkentő is.
2023. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!