Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésnél vérpénisz...

Körülmetélésnél vérpénisz esetén gond lehet ha túl sokat vágnak?

Figyelt kérdés

Holnap megyek orvoshoz, mert fitymaszűkületem van, és mivel többször is volt már ilyen problémám kiskoromtól kezdve, erősen hajlok a teljes körülmetélés felé. „Vérpéniszem” van, tehát alaphelyzetben elég kicsi, 7-8 cm, viszont mereven kb a duplája, 15 centi. Na most ha körülmetélésnél levágnak valamennyi bőrt és odavarrják a makk alá, akkor nem lehet olyan, hogy a meghagyott bőr túl kevés, és amikor „megnőne” 15 centisre (tehát kb a duplájára), akkor megfeszül? Most elég sok bőr van rajta, ilyen bojt is van a végén. Vagy a doki tudni fogja, hogy mennyit vágjon? Nem tudom érthető-e a kérdés, az is lehet hülyeség, nem vagyok jártas a témában.

Ja és még annyi, hogy az érzéstelenítés mennyire fáj? Gondolom ki lehet bírni, de biztos kellemetlen.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2023. febr. 13. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Ûdvözöllek! Teljes körûlmetélés a sikeres. Ki lehet birni!
2023. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gabcsi ***** válasza:
77%
Nem lesz kevés, mert felnőtt vagy, mereven feszesnek kell lenni amúgy is! A doki tudni fogja. Nem vészes a műtét, érzéstelenítés első szúrása kellemetlen.
2023. febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A makk pereme alapján látják, hogy mennyit kell levágni, hogy ne legyen túl kevés, de túl sok se.
2023. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Voltam ma dokinál, és teljes körülmetélés lesz. Azt mondta mindig annyit vágnak amennyit kell, úgyhogy most megnyugodtam :)
2023. febr. 14. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet, kérd őgy, hogy a makktól távolabb legyen a varrat. Sokkal jobb, megmarad az érzékenység meg egy kis belső fityma.
2023. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na milyen lett?Nem vágtak túl sokat?
2023. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, pont jó lett szerintem, elégedett vagyok az eredménnyel.
2023. márc. 26. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!