Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet ez herecsavarodás tünete?

Lehet ez herecsavarodás tünete?

Figyelt kérdés

Egy pár napja érzek ilyen húzó, kisugárzó, néha szúró, de néha tompa fájdalmat a bal herémnél. Nem tudom pontosan meghatározni a fájdalom helyét, a combhajlatban is érzem, néha feljebb is, de csak a bal oldalon. Folyamatosan fáj, de néha kevésbé, akár el is múlik egy kis időre.

Tapintásra nem érzek semmit, egy kicsit mindig is érzékenyebb volt a bal herém, ez nem változott. Nincs megdagadva, nem pirosabb és ugyanolyan hidegnek érződik mint a jobb herém.

Egyébként már éreztem hasonló fájdalmat régebben - általában olyankor ha picit megütöm, vagy keményebb szex után - de az csak max. 1 napig szokott tartani. Most viszont már vagy 5. napja nem múlik.

Lehet ez herecsavarodás tünete, vagy esetleg valami más komoly dolog?

Orvosnak mindenképp megmutatom ha nem múlik.



2023. febr. 14. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A herecsavarodás nagyon fáj, és azonnali kezelésre szorul, szóval az teljesen biztosan kizárható. Ahogy az is, hogy nagyon komoly lenne, ha már 5. napja tart, viszont orvosnak mindenképp érdemes megmutatni.
2023. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt mondanám, hogy nem lehet, azt igen erős fájdalom jellemzi általában. Volt közvetlen előzménye, sérülés, ütés, stb.? Másodikra azt mondom, azért vizsgáltasd meg. Bár 5 nap után már lehet, mindegy. Addigra maradandó károsodás alakulhat ki.

Másrészt a dogok nem mindig feketék vagy fehérek. A fiamnál egy sportsérülés után merült fel a gyanúja. A tünetek nem voltak egyértelműek, a doki sem tudta biztosan, mi a helyzet, amíg meg nem csinálták az uh-t. Jó, hogy gyorsan mentünk: részleges herecsavarodása volt. Túl nagynak tartottuk a kockázatot, így műtét lett belőle, mert az a biztos megoldás ilyenkor.

2023. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem történt semmilyen sérülés, vagy trauma, annyira emlékszem hogy szűkebb alsó volt rajtam vagy 2 napig előtte.
2023. febr. 14. 15:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bro, velem ugyanez van most. Teljesen véletlen dobta fel a kérdést előttem a gyakori, nem is kerestem rá, pedig nekem is pár napja fáj a bal herém :D És én is ezen gondolkozok, hogy mitől lehet.


Én pl sérvre gyanakodik, sérülés velem sem történt.

2023. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Majd írd meg ha valamit megtudsz, én is jelentkezem amint megtudok valamit vagy valami változás lesz.

Annyi még hogy nekem úgy tűnik mintha egyre rosszabb lenne, de lehet csak azért van mert többet babrálom... Ahhoz hasonlító érzés mintha megrúgtak volna, csak gyengébben és nem múlik el.

2023. febr. 14. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Az vagy van ,vagy nincs.Nem a here csavarodik,hanem az ondó vezeték.

A passzos gatyákat meg el kell felejteni.

2023. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a herecsavarodás annyira fáj hogy majd beszarsz, nem kicsit fajdogal
2023. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyomogatásra nem fáj egyáltalán, ejakuláció is megy, nem tudom mi lehet.
2023. febr. 14. 19:34
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel elmentem orvoshoz, mindent rendben talált. Azt mondta valószínűleg vőlegénybetegség miatt fáj, kaptam rá gyógyszert. Remélem hatni fog.
2023. febr. 17. 11:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy prosztata gyulladás!
2023. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!