Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázás cukormentes üdítőtől?

Felfázás cukormentes üdítőtől?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyén hangzik de mostanában ha Zero Colát vagy valami hasonlót iszom, pár órán belül klasszikus hólyaghurut tüneteim lesznek, kb 10 percenként kell a WCre rohangálnom, ez aztán addig tart amíg a cucc ki nem ürül.

Ez normális amúgy, másnak is van ilyen? Rendes cukor cola nem csinál ilyet. Lehet, hogy allergiás vagyok valamire a zeroban?



2023. febr. 17. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A vizelési ingert érezheted erősebben, mert a zero cola-ban lévő aszpartamok vízhajtó hatásúak is lehetnek. Vagy simán túl sokat iszol egyszerre.

Nálam, ha valami túl sósat eszek, és hirtelen sok vizet iszok rá, de tényleg vagy 8 decit, utána szokott ilyen felfázás szerű érzésem. A hirtelen összegyűlt sok folyadék feszíti a hólyagot.

2023. febr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak vizelethajtó hatású a kóla mint ahogy az egyes is írja a felfázás magában ugye egy baktérium által keltett gyulladás ami nem múlik el miután ugye kipisiled a folyadékot hanem antibiotikumos kezelést igényel. úgyhogy biztos hogy nem az.
2023. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Édesítőszer miatt van.Inkább cukor mértékkel.
2023. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki folyadékot íszik,annak wc re is menni kell.A húgyhólyagnak is van 1 befogadó képessége .Nem nyár van,hogy kiizzadd.
2023. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!