Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vannak olyan befőttek (boltokb...

Vannak olyan befőttek (boltokban), amelyek nem tartalmaznak hozzáadott cukrot? Amennyiben igen, hol kaphatóak ilyenek? Drágábbak, mint a cukorral készültek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

a bioboltokban nézd, illetve az allergia szekcióban ahol a glutén, tej stb mentes cuccok vannak.


természetesen drágábbak.

2022. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokkal drágábbak. Nagyáruházakban, és erre szakosodott üzletekben lehet kapni.
2022. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha édesítőszeresre gondolsz, az elérhető normál üzletekben is, de ha olyanra, amiben csak a gyümölcs van, én csak biopiacon láttam ilyet, 3000 Ft/700 ml áron, ill.néha normál piaci termelőknél, de az ellenőrizhetetlen. Pl. én faggattam már eladókat úgy, hogy kb.öt perc múlva derült ki, hogy van valamiben cukor vagy só vagy permetezték, mert neki az olyan alap, azt hiszi, anélkül nem lehet előállítani, tehát biztos nem arra gondolsz… :)
2022. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok! 😙
2022. nov. 29. 11:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!