Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sos!! Rettegek! Ez mi lehet? ...

Sos!! Rettegek! Ez mi lehet? Rettegek

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első sorban a férfiakhoz fordulok. Kb. 10-11 napja egy vörös folt jelent meg a fitymámon, ha hátrahúzom a bőrt. Az elején volt ott egy seb is, az begyógyult. Néha fáj, de tényleg elhanyagolható. A partnerem (korunkból evidens) hogy szűz, én vagyok neki az első, ahogy ő is nekem. Kérlek ne is szóljatok bele, biztosan tudom, hogy szűz volt, mikor először lefeküdtünk. Emelett gumit használtunk.



Tegnapelőtt este lekezeltem kevert betadine-nal (betadine + levendulaolaj), tegnap ejjel (23 óra felé) észrevettem rajta egy újabb, kis sebet.

Ez mi lehet? orvoshoz csak nagyon szélsőséges esetben akarunk fordulni!


16/F



#szex #fityma #seb #vorosfolt
2023. febr. 21. 06:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Befog gyógyulni ne aggódj. Nem tűnik nemibetegségnek. De azért figyelgessed. Levendula olajat ne kenj oda legközelebb
2023. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Bármilyen hamosíto, mint Bepanthen, stb, ezek többet érnek mint valami olaj. Esetlegesen ha bacikat szeretnéd onnan eltűntetni (gyulladáson könnyen megjelennek) akkor Primafucort. Ez vényköteles, de kb bármilyen ehhez hasonló sebre is jó.
2023. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Betadine okés lenne sebre, de levendulaolaj? Ilyen intim területre nem teszünk illóolajat, mert bár hűsítheti, de irritációt okoz(hat).


Lehet egy kicsit vadak voltatok és a fitymád kicsit berepedt az éles bevetéstől. Bepanthen kenőcs valóban jobb lenne rá, mert az hámosít.


A Pimafucort pedig szteroid tartalmú kenőcs, amit az előző hozzászóló rosszul javasolt. Berepedt, sebes bőrre nem alkalmazható, mert vékonyítja alatta a kötőszövetet. Tehát lehet, hogy enyhe fitymaszűkületre ezt is írják bőrlazítónak, de akut sebre semmiképpen nem kenném.

2023. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a megnyugtató kommenteket.

Valami más tipp?

a neugranormon szart se ért.

2023. febr. 21. 11:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
EZ lehet komoly baj is, nézesd meg.
2023. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet gomba okozza, ha viszket is…


Attól még hogy szűz a barátnőd, gombával fertőzhet.

Az meg okozhat férfiaknál balanitist.


Esetleg redditre tegyél ki róla képet valami nemi elválrozásokkal foglalkozó subredditre és/vagy itt küldd el valakinek privibe… A péniszedből senki nem fogja megmondani hogy 18 alatti vagy és fel sem fognak ismerni. Persze az infókat kezeld fenntartással… A legjobb mégis csak az lenne ha látna orvos.

2023. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma a seb már gyógyulóban van. Picit berepedt ott a bőr. Semmi bajom nincsen, kezdek megnyugodni.
2023. febr. 21. 19:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak megsérült a bőr, de irritáció is lehet, pl síkosító, óvszer vagy akár a tusfürdő miatt is.


Ha nem vagy csak nehezen múlik, mindenképpen menj el orvoshoz!

Rossz hozzáállás, hogy csak szélsőséges esetben akarsz orvoshoz menni. Nyilván egy horzsolással nem szaladunk dokihoz, de azért ha nemi szerven van elváltozás, azt azért meg kellene nézetni. Olyan veavatkozást, amit nem akarsz úgy sem fog csinálni.

2023. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én annó a teszkós gumit nem birtam amikor fel huztam olyan érzés volt mint ha csilánt csipés azért vetem azt mert nem volt masculan

avval semmi gondom nem volt éveken keresztül

2023. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell félni!Ne kend be mindenféle kencevel,mert csak rosszabb lesz!A Bepanthen kenőcs csodát fog művelni vele!Én is használom,amikor valami baj van vele!
2023. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!