Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha rettegek az...

Mit csináljak ha rettegek az állásinterjúktól?

Figyelt kérdés

Eléggé erős szorongás van rajtam emberek között, hányingerem lesz, erős szívverésem, néha remeg a hangom. Próbálom ezeket elrejteni de nem mindig sikerül. Attól félek, hogy emiatt semmilyen munkára nem vesznek majd fel akárhogy próbálkozok és hajléktalanként fogok éhenhalni. Pedig szeretnék normálisan élni, dolgozni. Félek, hogy alkalmatlan leszek és nem tudom ellátni a munkát vagy, hogy rosszul leszek közben.

Próbálok többet kijárni a házból de soha nem érzem jól magam.

Pedig régen el tudtam járni minden nap dolgozni emberek közé akkor se teljesen nyugodtan de ennyire rosszul nem voltam. Most úgy érzem biztos rosszul leszek és kínos helyzetbe kerülök.

Valaki tud tanácsot adni hogyan lehetne ezt a szorongást csökkenteni? Gyógyszerem nincs rá, gyógynövényes teák nem nagyon hatnak.



2023. jan. 27. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Keress fel szakembert.
2023. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
fogadd el a kudarc lehetőségét .. A kudarc esélye nem elkerülendő hanem egy lehetőség amiből tanulni kell. Nem a kudarcra kell készülni hanem annaka lehetőségére és tanulni belőle. El kell fogadni, hogy ez is benne van gondolj arra, ogy te megtettél mindent. Neme gyik napról a másikra fog sikerülni de ezt gyakorolni kell aztáén hetek hónapok alatt, enyhülni fog a szorongásod.
2023. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
és gyakorolni kell, legalább heti 1 interjúra menj be. később kettő majd ahogy sikerül.
2023. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, biztos sok kudarcom lesz de én nehezen viselem, mert úgy érzem csak bebizonyítja, hogy mennyire szar, semmit érő ember vagyok. De gyakorolni kellene ez is igaz
2023. jan. 27. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidelem , észés gondolat. ez a bűvos sorrend.

A kudarc nem azt jelenti rossz ember vagy, hanem , hogy fejlődnöd kell. A kudarc nem a siker ellentéte, hanem az odavezető út része.

2023. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hiedelm*
2023. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hiedelem* , érzés, gondolat
2023. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
50%
Szakember, gyógyszer.
2023. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2023. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!