Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert nagy a hasa rengeteg 40...

Miert nagy a hasa rengeteg 40 feletti férfinak? Nem tudnának ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
Tudom, megereszkedik a hasfal, ez is egy fő ok. De ha valaki akarná, nem tudna erre valami megoldást, pl. sport, életmódváltas vagy valami. Ha férfi lennék, iszonyatosan zavarna ,főleg ha előtte vekony/normál testalkatom volt. Nem, vagy alig látok olyat,akinek átlagos a hasmérete. Ez mindig is így volt és az idősödéssel jár?
2023. febr. 22. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De, nyilván tudnának. A legtöbben nem akarnak.
2023. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Lazulnak,gyengülnek a has ízmok,a belek meg kinyomják a hasat.
2023. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerű

Egy ennyi idős férfinak dolgozni kell napi 8 órát amellet még ott van a ház/lakással járó munkák javítások tennivalók háztartás esetleg mosás stb....

Takarítás bevásárlás stb...


Nyilván ilyenkor már nem fér bele heti 4x1 óra úszás meh heti 5x1 óra konditerem esetleg még reggeli futás.


Nyilván egy 15-16 éves könnyebben beosztja az idejét mert csak gimibe kell járnia meg bulikázni és anyuci apuci megcsinálja a karbantartást takarítást főzést mosást bevásárlást otthon.

2023. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Mindenkinek arra van ideje amire akarja. Simán lusták és igénytelenek. Na meg a legtöbb már családos és ilyenkor sokan elhagyják magukat. Nők és férfiak is
2023. febr. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

3as vagyok nem értem miért lettem.lepontozva

Mit gondoltok akinek napi 8 órát kell dolgoznia háztartást fenntartania főzni mosni takarítani ha valami tönkremegy megszerelni és még gyereke is van akiről gondoskodni annak olyan könnyen beütemezhető hogy lenézzen napi másfél órát kondizni meg 1 órát úszni?

2023. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Elég odafigyelni arra mit és/vagy mennyit eszik hogy ne hízzon el valaki. Úgy utálom ezeket a hülye kifogásokat.
2023. febr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem elég lenne az etkezésre figyelni, meg 3-4 edzés is segítene
2023. febr. 23. 08:08
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Majd térjünk vissza erre a kérdésre 20-25 év múlva!
2023. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Addigra már én itt sem leszek.
2023. febr. 27. 12:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem, nem úgy érted, hogy itt az életben!

Mert amúgy neten a Föld bármely pontjáról felkeresheted a GYK-t! 😄

2023. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!