Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ágyéki illetve pénisz véna...

Ágyéki illetve pénisz véna gyulladás milyen fájdalomcsillapítót használják? Cataflam jó ?

Figyelt kérdés

Volt ágyekban egy 5 cm megnagyobbodott gyulluladt limpomám azt sebészek kiveték utána volt felületi vénás trombózis és utána begyulladt egy hosszú ér ami ágyekbol pénisz közepéig fáj .

Használok venoruton tabletta és gélt ,litogén gél

Urológus azt mondta nincs tendő vele de ülés közben nagyon szokott fájni főleg melegben és sofőr vagyok .


Fájdalomra cataflam szedek az jó vagy valami mást kéne szedni?

már 2 dobozzal elhasználtam .

2 hónapja van véna gyulladás már sokat javult de nem értem miért nem múlik a fájdalom .

Tanácsok esetleg ?

21f



2023. febr. 25. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és fekvéskozben és szokott főleg ha hátamon fekszek meg maga pénisz se nagyon münködik nem mintha fájdalomtól lenne kedvem
2023. febr. 25. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Sofőrként nem kéne cataflamot szedni

Menj el a patikába és a gyógyszerész ajánl olyat, ami használ és vezethetsz mellette

2023. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fekvéstől csak néha fáj
2023. febr. 25. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Itt írnak a gyógyításról (is):


[link]


Nekem a vadgesztenye kapszulával, és kenőccsel van jó tapasztalatom.

[link]


[link]


Érvédő tabletta például amiben úgy nevezett Rutin hatóanyag van, pl. Rutascorbin. (C vitamin segíti a jobb felszívódást)

[link]


Nem igazán találtam olyan fájdalom csillapító-gyulladás csökkentő tablettát, amit sofőrök szedhetnek huzamosabb ideig, ezért a kemikáliák helyett inkább Kurkuma-Gyömbér kapszulát javasolnám. Vérhígító hatásuk is van. Mellettük fokhagyma nyersen (pl. vajas kenyérrel), vagy Fokhagyma kapszulaként ajánlott - szintén van gyulladás csökkentő, és vérhígító hatása.


[link]


[link]


Jobbulást!

2023. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kifogom próbálni 👍
2023. febr. 26. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Visszérgyulladásom majd lábszárfekélyem volt a bal belső bokámon. Fenyőtű teát ittam. Kb 2 – 3 hónap után kifehéredett a gyulladás helye. A duzzadt visszerek megmaradtak. A fenyő tű (levél) vérhígító hatása segített. Feloldotta a vérrögöt.


Az ötletet innen vettem:

https://www.youtube.com/watch?v=KAUKSqjYhCI


Jobbulást kívánok.

2023. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!