Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves fiú vagyok és barátnőm...

18 éves fiú vagyok és barátnőm van élünk nemi életet normálisan de sűrün van az h szex közben egy hirtelen mozdulat vagy gyors tempó alatt fáj és ott a fityma vonalán keletkezik egy,minta késsel vágták volna olyan kis seb. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
(egyszer már vérzett is)fitymaszükületem nem hiszem h lenne mivel normálisan letudom húzni igaz h merev állapotban kicsit túlfeszes a bőr.
2008. máj. 27. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

így hirtelen két dolog jutott eszebe.

az egyik, hogy száraz a bőröd, ekcéma, vagy valami hasonló. a kiszáradt bőr, meg szakad, mintha elvágnák.

a másik a szőrvágás.

Az intimszörzet nem hengeres, mint haj vagy a szemöldök, vagy a többi szőrzet, hanem lapos. Ennek több oka is van, de ezek igazából jelenleg lényegtelenek. A lényeg az, hogy képes elvágni a bőrt különösen ahol az vékony, mint a makk, vagy pl. a hüvely fala.


Ha az első, akkor el kell menni megmutatni doktorbácsinak, valószínűleg semmi komoly, kapsz rá egy kenőcsöt és el fog múlni. Normál száraz bőrre való krémekkel nem kisérletezz, mert ez egy különleges terület.

Ha a második, akkor nyírjátok magatok legalább rövidebbre (játéknak sem utolső), lehet a te szőröd és az ő szőre is. Hullik mindkettő. Nem kell kopaszra, elég egy nullás géppel trimmelni.

2008. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A fityma relatív szűkületéhez, nem szorosan véve, de hozzátartozik a rövid fitymafék (kantár). Ez merev állapotban nem engedi az egyébkent kellő tágasságú fitymát hátracsúszni. Ilyenkor a pénisz alsó felén egy kis feszülő húr látható. Ennek az állapotnak, a panaszokon kívül, az a veszélye, hogy nemi aktus közben elszakadhat. Komoly, néha nehezen csillapítható vérzést okozva, melyet végül, helyi érzéstelenítésben egy öltés behelyezésével tudunk csak megoldani. Ennek megelőzésére a rövid fék átvágása javasolt.



Forrás: [link]

2008. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: rövid fitymafék. Egyáltalán nem ritka eset, ha mereven kicsit feszes akkor valószínűleg relatív szűkületed is lehet.
2010. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hülyeség.

Teljesen másra válaszoltao mint ami a gondja.

Tudom, mert velem is előfordult már.

De nekem nem szex közben, hanem napok alatt alakult ki, úgy hogy sokat szexeltünk gumi nélkül, és a lány puncinedve valamennyire maró hatású.

Hosszútávon ez készíti ki a péniszt.

Megszárad a bőr a fitymán, és ha hátrahúzod, csíkokban sebes lesz.

Több nap mire elmúlik.

2010. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!