Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék-szakadás. Sziasztok!...

Fitymafék-szakadás. Sziasztok! Olyan gondom lenne hogy szex közben be/le szakad az ún. fityma fékem, ez kb 2-3 hete történt. Először a víz csípte már nem szval gyúgyul, nemvolt sebes de pár napja szex közben ismét vérzett. Mennyi a gyógyulás idő kb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már voltak ilyen kérdések..de igazából egyiksem segített túl sokat.Gondoltam rá hogy ez majd mindig ujra és ujra felfog szakadni?ez megtörténhet vagy csak idő kell még a gyógyulásához?mennyit kell még várnom a szexel, hogy gyúgyulhat gyorsabban?
2009. nov. 15. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

kenegessed. betadine kenőccsel.

meg lógasd néha kamillába.

és legalább 2 hétig, vagy egyhónapig ne szexelj.

2009. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem, nem ha el szakadt ha nem menny urológushoz mert elfertőződhet vagy hegesedhet
2009. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
okés köszönöm..de ugye műtét nélkül is megfog gyógyulni?
2009. nov. 16. 15:25
 4/21 A kérdező kommentje:
nem rövid a fitymafékem..már több éve van folytonos nemi életem sosem volt semmi gond vele...
2009. nov. 16. 21:05
 5/21 A kérdező kommentje:
igazából attól félek h meggyengült vagy túl vékony lett a fék és ezért mindig felfog szakadni ujra
2009. nov. 16. 21:16
 6/21 anonim ***** válasza:

ha elszakadt akkor bizony rövidvolt.

csakúgy nemszakad az el magától.

2009. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
kb fél éve voltam vizsgálaton...semmi baja nemvolt..
2009. nov. 17. 15:31
 8/21 A kérdező kommentje:
akinek már volt ilyen attol szeretném megkérdezni h ha nem szexelek és pihentetem akkor kb mennyi időt kell várnom amig teljesen meggyógyul?
2009. nov. 17. 15:32
 9/21 anonim ***** válasza:
kb. 2 hét, de folyamatosan reggel és este kend be Betadine fertőtlenítővel, majd kend be Neogranormonnal! Nem beszélve arról, hogy folyamatosan tisztítsd le, mielőtt újra és újra bekened, mert elfertőződik a vizelettől!
2009. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
okés köszönöm szépen erre voltam kíváncsi:)
2009. nov. 17. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!