Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erős, egészséges férfi esetébe...

Erős, egészséges férfi esetében ez mitől van?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel wc-n kissé erőlködtem a kábel lefektetéséhez. Sikeres akció után felemelem a sz.r.s seggem az ülőkéről, h töröljem wc papírral és látom, h fehér, ondószerű folyadék folyik ki a farkamból, mintha elélveztem volna. Az orgazmussal járó "jó érzés" nem járta át testem, de előváladéknál több, ondószerű folyadék távozott péniszemből. Hozzátartozik a történethez, h kb kéthetes önmegtartóztatáson voltam éppen. Soha nem történt még ez. Lehet ennek hatására és az erőlködés miatt történt? Volt már másnak így?

(Ha rossz kategória, kérem áttenni, köszönöm.)


40F


2023. márc. 6. 04:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet éjjel történt spontán és a megeröltetés hatására meg kifojt.
2023. márc. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Éjszakai magömlésre gondolsz?
2023. márc. 6. 07:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy erotikus álom miatt megindult a folyamat és azért a "kábel" eléggé megnyomja a prosztatát. Ráadásul két hete nem élveztél el, így tele vagy cuccal is.
2023. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tele volt a zsák persze, de erotikus álmom aznap éjjel nem volt. Meglepődtem rendesen, mivel ilyen még sosem történt velem, pedig nem csapolom meg minden nap rendszeresen és van, h egy hónapig is benn tartom a spermáim.
2023. márc. 6. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Erősebb inger vagy széklet hatására a kiürülő salakanyag képes megnyomni a prosztatát, aminek a hatására kifolyik a sperma.
2023. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kösz, erről kár lett volna lemaradni.
2023. máj. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!