Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Spermavizsgálat eredménye,...

Spermavizsgálat eredménye, orvos is megnézi, de egyenlőre itt szeretnék érdeklődni, hogy szeeintetek ez megfelelő? 1 éve babát szeretnénk, de nem érkezik még a várva várt csoda

Figyelt kérdés

Spermiumkonc.:26millió/ml

Progresszív motilitás:40%

Teljes motilitás:50%

Nem progresszív:10%

Immotilis:50%

Normál morfológia:7%

Vitalitás:80%

Fehérvérsejt:0%

Ph:8.5



2023. márc. 7. 20:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Diéta van ennyhe IR miatt, bár nem teljesen tartom be mert este is eszek gyorsan felszívódó szénhidrátot néha.

Néha befér egy kis chips, sajnos.

Sport egy héten 2-szer. Gyógyszert még nem kaptam. Mecforalt nem ajánlották, mert enyhe az IR.

Köszönöm a válaszokat! :)

2023. márc. 9. 20:53
 22/25 anonim ***** válasza:

Értem. Hát a legjobbakat kívánom neked. Azért én lehet kérnék egy másodvéleményt.


Én most már 500as merckformint szedek egyébként. Nekem nincs PCOS, csak enyhe IR.


Én nekem összejött a terhesség (még a férjem xar sperma eredménye mellett is) csak nem maradt meg.. általában max 10. hétig juttam ezelőtt. Aztán vagy elhalt, vagy eleve ki se fejlődött, vagy spontán elvetéltem.


Utóbbi 2 évben 3. vetélésem volt, de ha az utóbbi 5 évet nézzük, akkor 5.


Most a 3. után (ez amúgy ráadásul missed ab volt) újra kivizsgálták és kaptam ezt a gyógyszert plusz javasolták a lombikot. Aztán valami csoda folytán összejött spontán megint és hát reménykedünk, hogy minden rendben legyen. Most azért már túl vagyunk a nehezén. (27.hét)


Amúgy lehet igaza van az orvosnak, hogy ez lesz a megoldás. (a másik tipp az volt, hogy, a gyenge sperma miatt lesz életképtelen az egész terhesség..)

2023. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nagyon sok egészséget, örömet nektek mindenből a legjobbat😊
2023. márc. 10. 05:01
 24/25 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Remélem hamarosan sikerrel jártok ti is.
2023. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Mennyire lett alacsony a progeszteronod?
2023. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!