Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyenlőtlenül nő a szakállam....

Egyenlőtlenül nő a szakállam. Van remény?

Figyelt kérdés

A bajszom szinte teljesen kinott, mar nem pehjes hanem erosebb a szor, de a szakallam az arcom bal oldalan latvanyosan kevesbe, lassabban no, mint a jobb oldalan, de szabalyosan csak a baloldalon figyelheto meg. a pajesz kb egyenlo a ket oldalon de alul a nyakamon jobb oldalt olyan helyen is van ahol a balon meg csak pehely sincsen. es picit parazok hogy igy marad es ez azt indukalja hogy genetikailag nem orokoltem dus szakallt es ilyen foltos szarom lesz. Szerintetek van esely hogy kiegyenlitodik lassan? 16/F

(a “16 evesen minek akarsz szakalllt” kommenteket mellozzetek, ez nem akarat hanem a normalis felnotte valas resze, nem tehetek rola hogy egyeseknek 24 evesen kezd noni)



2023. márc. 9. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm. 44 éves vagyok és foltos szarom van az államon. Lehet, hogy ez aleopecia areata, ami egy autoimmun probléma.
2023. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
16 évesen ez még nem gáz. Barátomnak 25 éves koráig csak pelyhedzett, azután kezdett el rendesen nőni.
2023. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írták 16 évesen még nem gáz ez

Nekem is csak 21 évesen kezdett el nőni egyenletesen annak ellenére hogy pl mellkasszőröm már 17 évesen dús volt

Szóval ez a szakáll dolog kiszámíthatatlan

2023. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 26-27 évesen lett csak egyenletes.
2023. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!