Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhat tartós merevedési...

Mi okozhat tartós merevedési zavart és ezt hogyan kezelik?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Üdvözöllek! Sok minden okozhatja! Ki kell vizsgálni, forduljál szakorvoshoz.
2023. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Az elsővel egyetértek !

Válasz:

- életkor

- táplálkozás (ételek/italok)

- dohányzás / alkohol

- és egyéb (akár tünet nélküli) betegségek

2023. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Lehet fizikai és pszichológiai oka is. Első körben keress fel egy urológust, hogy fizikailag ki legyél vizsgálva. Nem kell szégyenkezni, tapasztalatból írom. Tudom, hogy kellemetlen téma, pár éve érintett voltam. A prosztatagyulladásom merevedési zavarokat okozott, így a következő kontrollon összeszedtem minden erőmet és megemlítettem az orvosnak. Meglepődtem, hogy mennyire jól reagált és mennyire segítőkész volt. Látta, hogy harmincas férfiként mennyire zavarban vagyok a témától, így megkérte az asszisztenst, hogy fáradjon át egy picit a másik szobába, hogy négyszemközt tudjunk beszélni. Szóval ne félj és szégyelj segítséget kérni.
2023. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Az a sok szar élelmiszernek látszó tárgy, amit manapság a boltok polcai találsz.
2023. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!