Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás okozhat...

Prosztatagyulladás okozhat csökkent nemi vágyat, merevedési gondot?

Figyelt kérdés
Azért itt kérdezem, és nem urológustól, mert az a tapasztalatom, hogy az urológusok is tanácstalanok ebben a kérdésben, ezért kérdezek olyat, aki ezen átment, de esetleg kigyógyult. Ugyanígy érdekelne, ha valakit tud olyan urológust/andrológust ajánlani, aki KIGYÓGYÍTOTTA már ebből.
2021. júl. 14. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
A legkisebb betegségtudat elég hozzá. Te honnan veszed, hogy neked fennáll?
2021. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
No igen, mi itt a sok rendkívül "okos" és nagytudású biztos kenterbe verjük azt az orvost aki ebben kompetens. Azért a prosztatagyulladás nem éppen ritka betegség, bármelyik urológus napi szinten találkozik ezzel.
2021. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1: Nyolc éve fennáll, számos tenyésztés és orvos igazolja. Más kérdés, hogy ez az orvosok rémálma, és nem tudnak mit kezdeni vele sokszor még tapasztalt urológusok sem.


Megkérnék mindenkit, akinek annyi a hozzáfűznivalója, hogy "mi úgysem segíthetünk", hogy ne fáradjon azzal, hogy ezt leírja. Aki évek óta szenved ezzel, és orvosról orvosra jár, az érti, miről beszélek. Nagyon eltökélt és lelkiismeretes szakember kell ahhoz, hogy egy ilyenből ki lehessen gyógyulni.

2021. júl. 14. 16:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ahogy te magad írtad, sok orvosnál jártál, mi pedig ne szóljunk bele ( mert ki tudna többet, mint az orvosok), akkor tkp. kitől vársz választ?

2021. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Attól, aki már szenvedett ettől, és kigyógyult, ezért pontosan tudja, milyen nehéz mind a diagnosztizálás (sokszor van, h tünetmentes az ember, és a tenyészet fals negatív - bonyolult, h miért, nem megyek bele, orvos magyarázta el nekem is), mind a kigyógyulás. Aki személyesen érintett, az tudja, miről beszélek, aki csak kötekedni akar, az nem érdekel (tudom, tudom, most megsértettem az egodat, ezért fontos neked, hogy megint adj egy felesleges kötekedő választ. Kérlek, tartsd magadban, és hagyd itt a kérdést, ha nem vagy érintett).
2021. júl. 14. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg....
2021. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem par napja van, ambulancian majdnem katetert kaptam. Azota hol 20 perc , most vettem medveszőllöt, Tamsolt kaptam , egy hibat elkövettem ki is vertem 2 szer ezutan 1 oraig nem tudtam pisilni. Most is , folyatom a vizet maszirozom a hokyagat kb 5 perc megjön az inger.Egyszóval:Borzaszto

Kiegeszitenem ezzel, de szerintem ha minden ok akkor szabad

[link]

2021. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a prosztata gyulladás gyógyíthatatlan betegség. Nincs az egész Földön olyan ember aki ebből kigyógyult.
2021. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tömény szopás az egész.

Gyógyteák segítettek, javítottak az állapotomon.

Felváltva kell iszogatni.

Évtizedekig nekem nem volt., de 1,5 évet kínlódtam vele ameddig a mai állapot előállt. Többé kevésbé tünetmentes, de néha berobban rövid időre.


Merevedési zavar nem volt. Bár nekem az urológus azt tanácsolta hogy lehet kellemetlen lesz a vége de 2 naponta szex. Mondtam hogy felírná nekem receptre? Mert az asszony úgy sem hinné el. Jelenleg úgy is a minden másnap állapotban vagyunk a karácsony meg húsvét másnapján ha épp nem fáj a feje... Doki jó fej volt írt egy orvosi javaslatot. Asszony dührohamot kapott hogy hazudozok... Ez csak egy vicces kitérő volt.

Nekem határozottan voltak merevedési zavarok. Doki szerint normális.

Mivel nem használom ilyen téren így ez nem okozott gondot. Azóta helyre jött úgy ahogy. Nem olyan mint volt.


Nekem a sok antibiotikum csinált ki teljesen. Gasztró, belgyógyászat, kardiológia után egy patikus világosított fel mit kell és hogyan hogy összeszedjem magam. Az működött az orvosok ötletei nem.


Hetente jártam a dokihoz ott hagytam pár milliót...

2021. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit mondott a patikus?
2021. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!