Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktatok járni STD Szűrésre?

Szoktatok járni STD Szűrésre?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán voltatok már? Gyakori partner váltásnál gondolom érdemes egyszer-egyszer elmenni.

2023. márc. 19. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg gyakran valtogatod a partnereidet es nem vedekezel kozben, akkor igen.
2023. márc. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én tudom, hogy túlzásba viszem, szóval engem nem kell példának venni, de én minden évben elmegyek akkor is, ha mindig védekezem az éppen aktuális partneremmel és többnyire hosszabb kapcsolataim vannak. Engem megnyugtat, nem beszélve arról, hogy nőknek az STD szűrés megnéz olyan baktériumos dolgokat is (legalábbis ahol csináltatom ott néznek) amik nem STD-k, de a szex felboríthatja őket. Szóval saját nyugtatásomra elmegyek évente. 30N
2023. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2

Ez azért tényleg kicsit túlzás...

2023. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as. Mondtam, hogy az. De senkinek nem ártok és így legalább nyugodtan tudok aludni, hogy nem adok át senkinek semmit. Volt már szakadt gumival dolgom nem is egyszer és szeretem tudni, hogy én is és a partnerem is egészségesek maradunk.
2023. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes, saját magad és partnereid érdekében is.
2023. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Budapesten tudtok ajánlani?
2023. márc. 26. 07:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha magánba mennél akkor Belvárosi Orvosi Centrum, itt kb. mindenre le tudnak szűrni.


HIV szűrés ingyenesen itt:

[link]


HPV szűrésben meg ők a legprofibbak: [link]

2023. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!