Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet komolyabb probléma,...

Ez lehet komolyabb probléma, vagy csak nagyon meghajtott valami?

Figyelt kérdés

Délután városban éreztem, hogy mennem kell, de még csak alig. Aztán egyre jobban kellett és 40 perc leforgása alatt eljutottam oda, hogy már nem tudtam visszatartani és bevizeltem, mielőtt mosdóhoz juthattam volna. Soha nem fordult elő olyan velem, hogy ennyi időt ne bírjak ki, vagy volt bármilyen vizelettartási gondom. Egy kávét és Ice tea-t ittam az eset előtt, lehet, hogy az hajtott meg ennyire és ez csak egyszeri eset, vagy valami komolyabb probléma van a háttérben? Mással fordult elő hasonló?

36F



2023. márc. 22. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam ez változó, például ősszel nehezebben tartom én is a viszonylag kis felesleget. Csurrantásban én is jó vagyok, korán kezdtem mert ágyba vizelős voltam. Pszichés okai is lehetnek.
2023. márc. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez egyszeri eset, nem feltétlen jelez bajt. A kávé egyébként vízhajtó.
2023. márc. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kávé után záros határidőn belül nagyon kell mindig pisilnem, ha hosszabb útra indulok - akár egy óra csak - nem iszom előtte kávét.
2023. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezen túl én sem fogok, csak eddig soha nem volt ebből problémám. De akkor ez valószínűbb, hogy nem szervi gond miatt történt?
2023. márc. 22. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Esélyesebb, hogy ettől és semmi szervi gond. Főleg ha egyszeri eset.
2023. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!