Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen problémákat okozhat...

Milyen problémákat okozhat egy telepített operációs rendszerrel rendelkező meghajtót bootolni másik gépről?

Figyelt kérdés

Tehát az hogy ha kiveszem a meghajtót és átrakom egy másik gépbe amiben más hardverek vannak.

Működni működik. Bootol a windows és eddig nem tapasztaltam semmilyen hibát egyik gépen sem.

De számítanom kéne arra hogy előbb utóbb valami hibát fog ez okozni? Driverek gondolom nem akadnak össze hisz minden eszköz a saját driverét használja.


2019. szept. 23. 03:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Windows 10 esetén nem lesz gond.

Max annyi hogy nem lesz 100% tiszta az oprendszer, régi driver maradványok lehetnek például.

2019. szept. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
52%

Az ilyet hívom lustaságból elkövetett kókányolásnak.

Egészségesebb egy ilyen mértékű hardverváltozásnál újratelepíteni, még ha működik is.

2019. szept. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A windows 10 teljesen máshogy működik mint az elődjei, amiről beszéltem driver maradványok azok nem aktívak, csak egy minimális helyet foglalnak.


Ezért van az hogy a pc összerakó boltok tedztelésnél ugyanazt az ssd-t rakják bele több ezer gépbe, és semmi gonduk nincs.


Persze egy tiszta telepítés nekem is jó érzést ad, de win10 esetén csak placebo.

2019. szept. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!